Mobil Prime YouTube Premium Kampanyası

Türk Telekom işlemlerinizi uygulamadan kolayca ve güvenle yapabilir, sadece uygulamaya özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Menu ikonu
Prime Mobil YouTube Premium Kampanyası

Prime Mobil YouTube Premium Kampanyası

Türk Telekom Prime’la YouTube Premium’un kesintisiz keyfini çıkarın!

3 ay boyunca ücretsiz YouTube Premium’la arka planda, çevrim dışı ve reklamsız bir deneyim yaşayın!

Ayrıcalıktan faydalanmak için;

Hemen Başvur

Mobil Prime YouTube Premium Kampanyası
AYRICALIK DETAYLARI
 • 11 Ağustos 2023 tarihinden sonra Popüler Prime 30GB, Popüler Prime 40GB, Popüler Prime Limitsiz Sosyal Aşımsız Popüler Prime 30GB, Aşımsız Popüler Prime 40GB, Aşımsız Popüler Prime Limitsiz Sosyal tarifelerine yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya içeriden geçiş ile müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • 11 Ağustos 2023 tarihinden sonra  CepteAvantaj PrimeB 30GB SME, CepteAvantaj PrimeB 40GB SME, CepteAvantaj PrimeB Lmtsiz SME, CepteAvantaj PrimeB 30GBMASS, CepteAvantaj PrimeB 40GBMASS, CepteAvantaj PrimeB LmtsizMASS tarifelerine yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya içeriden geçiş ile müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • 20 Ekim 2022 tarihinden sonra Enfes Prime 30, Enfes Prime 40 ve Enfes Prime Limitsiz Sosyal tarifelerine yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya içeriden geçiş ile müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • 9 Ocak 2023 tarihinden sonra Özgür Prime 30, Özgür Prime 40, Özgür Prime Limitsiz Sosyal, Dijital Prime 30, Aşımsız Özgür Prime 30GB, Aşımsız Özgür Prime 40GB, Aşımsız Özgür Prime Lmtsz Ssyl, Prime Ekstra 25GB, Değerli Prime 25GB, Değerli Prime 30GB, Değerli Prime 40GB, Değerli Prime 50GB, Değerli Prime 60GB tarifelerine yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya içeriden geçiş ile müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • 13 Ocak 2023 tarihinden sonra Cepte Fırsat 30GB Tarifesi MASS, Cepte Fırsat 40GB Tarifesi MASS, Cepte Fırsat 50GB Tarifesi MASS, Cepte Fırsat 30GB Tarifesi SME, Cepte Fırsat 40GB Tarifesi SME Cepte Fırsat 50GB tarifelerine yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya içeriden geçiş ile müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında 3 ay boyunca ücretsiz YouTube Premium aboneliği sunulacaktır. 
 • Kampanya 20 Ekim 2022 ile 19 Ekim 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler tarifeye geldikleri ilk 30 gün içerisinde YOUTUBE yazıp 5555’e göndererek kampanyaya katılım başvurusunda bulunabilecektir. 3 ay ücretsiz YouTube Premium aboneliği oluşturmak için gerekli link SMS ile gönderilecektir.
 • SMS ile gelen linke tıklayarak açılan YouTube Premium sayfasında “Ücretsiz Deneyin” butonuna tıklayabilirsiniz. Eğer kayıtlı bir ödeme yönteminiz yoksa ödeme yönteminizi ekleyerek veya mevcut ödeme yöntemlerinizden birini seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılım için gelen linkin aktif edilme süresi 19 Kasım 2023 tarihine kadardır.
 • Kampanyadan şu anda YouTube Music Premium veya YouTube Premium abonesi olmayan, daha önce YouTube Music Premium, YouTube Premium veya Google Play Müzik abonesi olmamış olan veya daha önce bir YouTube Music Premium, YouTube Premium veya Google Play Müzik promosyonuna katılmamış olan müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Google hesabı gereklidir.
 • YouTube Premium’a kayıt sırasında geçerli bir ödeme şekli belirtilmesi gereklidir ancak deneme süresi sona erene kadar ücret alınmayacaktır. Deneme süresi sonunda, şu anda aylık ₺29,99 olan standart abonelik ücreti sizden otomatik olarak alınacaktır. Deneme süresini, süre dolmadan istediğiniz zaman ücretsiz olarak sonlandırabilirsiniz.
 • Kısmi fatura dönemleri için geri ödeme yapılmaz.
 • Kampanyadan her müşteri en fazla 1 kez yararlanabilir. 
 • Kampanyaya katılım ücretsizdir.
 • YouTube Premium abonelik şartlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • YouTube ve Türk Telekom kampanya koşullarını ve tarihini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Türk Telekom Mobil Hattınız varsa

Prime tarifelerine geçmek için

Online İşlemler uygulamamızı kullanabilir veya 

TTPRIME 20GB, TTPRIME 25GB 

yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Prime’ın tarifelerine geçmek için

dilerseniz 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Eğer Prime müşterisiyseniz ve paket değiştirmek

istiyorsanız 444 4 375’ten destek alabilirsiniz.

Prime’ın mobil tarifelerine

geçmek için dilerseniz Türk Telekom

mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulamak için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek, Online İşlemler’i kullanarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Sizi arayalım ve Prime dünyasındaki

tarifeleri anlatalım.

Belirli şehirlerde Mobil hat başvurularında

4.5G uyumlu SIM kartınızı size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz