Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
Menu ikonu
Yeter ki İsteyin!

Yeter ki İsteyin!

Sağlıklı beslenmemeniz için sunduğunuz bahanelere biz de hak veriyoruz. Ama nereye kadar?

Çok klişe bir laf olsa da istedikten sonra her şey yapılabiliyor.

Sağlıklı beslenmemeniz için sunduğunuz bahanelere biz de hak veriyoruz. Şehirde yaşayan bir insan için gerçekten çok zor. Evet, zaman hep yollarda geçiyor. Çalışmaktan yemek yiyecek vakit bile kalmıyor. Ayak üstü öğün geçiştirmek en kolayı. Ama nereye kadar?

Canınız istediği zaman canınızın çektiği şeyi yemek sağlıklı bir beslenme şekli değildir. Sağlığı iyileştirmek ve yaşam kalitesini yükseltmek için vücudun ihtiyacı olan besinleri yeterli miktarda ve doğru zamanlarda tüketmek ‘sağlıklı beslenme’ olarak adlandırılır. Şehrin saati, mesai saati, toplantı saati, trafik saati; sağlıklı beslenmenize engel olmaz. Sağlıklı beslenmeyi hayat akışınıza uyduramıyorsanız, hayatınızı kolaylaştıracak ayrıcalıklarla hayat akışınızın içerisinde sağlıklı beslenmeye başlayabilirsiniz.

Sağlıklı Beslenme

Taze detox suyu hazırlamak elbette zor, buzdolabındaki buzlu etin çözülmesini beklemek zaman kaybı, laptop çantası ve not defterinin yanında her gün taze sebze meyveyi eve taşımak da bir hayli zahmetli… Bahanelere hak veriyoruz, derken tam olarak da bunu söylemek istemiştik.

O zaman, sizin için taze taze geliyor.

Her şeyin başı: Su

Öncelikle, her şeyin başı: SU. Haydi; ofis masanızı, aracınızı, evinizi ‘’SU İÇ.’’ notlarıyla donatın. Masanızda, başınızın ucunda, kanepenin yanında, kolayca ulaşabileceğiniz her yerde içecek suyunuz hep hazır olsun.

Kahvaltı keyfini es geçmeyin.

Sudan sonra üzerine şiirler yazılan, keyifli sohbetlerin öğünü kahvaltı. Elbette sabah işe yetişme telaşında bu öğün, size keyfi hissettirmiyor. Uzun keyif yapacak bir zaman olmasa da kısa bir zaman içinde yapacağınız kahvaltıyı keyfe dönüştürebilirsiniz. Günün başlangıcında telaşa gerek yok. Lifli gevrek ekmekler, çeşitli peynirler, yulaf kepeği, pekmez, tahin ya da leziz bir sandviç güne keyifle başlamanızı sağlayabilir.

 Kahvaltı Keyfi

Atıştırmalık vakti!

Gün içerisinde ‘’Ay kan şekerim düştü.’’ diyorsanız; çantanıza, cebinize kuruyemiş, kuru meyve, diyet bisküvi koyabilirsiniz. Ara öğünlerde tüketeceğiniz ufak ve sağlıklı atıştırmalıklarla gün içerisinde daha enerjik hissedeceksiniz. Çok da zor olmasa gerek yanınıza bir paket sağlıklı atıştırmalık almak. Ayrıca mesai bitmeden, yani yollara düşmeden hemen önce de bu atıştırmalıklar akşam yemeğini beklemenizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Her şey kendiniz için.

Yorgunsunuz, kendinizi televizyonun karşısındaki koltuğa bırakmak istiyorsunuz. Çok da haklısınız. Bir de üzerine yemek söylersiniz, keyif… Hayır! O koltuğa kendinizi bırakmadan önce kendiniz için bir iyilik yapın ve taptaze sebzelerinizi fırına verin. Sebzelerinizi fırından çıkardıktan sonra da üzerine organik yoğurt dökerek sağlıklı ve doyurucu bir yemeğin keyfini şimdi yerinize geçerek çıkarın. Tercihiniz sebzeden yana değilse sevdiğiniz yeşilliklerin eşlik edeceği ton balığı da akşam yemeğiniz için sağlıklı ve doyurucu bir alternatif olabilir.

Tazemasa.com ile kapınızda!

Sabah önümü göremiyorken nasıl sandviç hazırlayacağım, taze sebze meyveyi nereden bulacağım, eve kendimi zor getiriyorum bir de sebze meyve mi taşıyacağım, beslenmem tamam da sağlığı mı kaldı; diye düşünüyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz. Tazemasa.com ile taptaze sebze, meyve 100 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL Türk Telekom Prime indirimiyle ayağınıza geliyor. Organik yoğurttan sabah kahvaltısına hatta taze detox suyuna kadar...

Farkı hissedin.

Sağlığınız için hayatınızı kolaylaştıracak değişikliklerle beslenmenizi düzenleyin ve hem ruhen hem bedenen kendinizi daha dinç hissedin. Gününüzü daha verimli geçirmenize yardımcı olacak çözümlerle hayat akışınızın içerisinde sağlıklı beslenmeye başlayın. Bu şekilde, ruhen ve bedenen farklı bir sizle tanışacaksınız. Farkı göreceksiniz. Yeter ki isteyin.


Prime Tazemasa Ayrıcalığı
Prime Tazemasa Ayrıcalığı

Türk Telekom Prime'la tazemasa.com üzerinden yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor!

DETAYLI BİLGİ
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Türk Telekom Mobil Hattınız varsa

Prime tarifelerine geçmek için

Online İşlemler uygulamamızı kullanabilir veya 

TTPRIME 20GB, TTPRIME 25GB 

yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Prime’ın tarifelerine geçmek için

dilerseniz 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Eğer Prime müşterisiyseniz ve paket değiştirmek

istiyorsanız 444 4 375’ten destek alabilirsiniz.

Prime’ın mobil tarifelerine

geçmek için dilerseniz Türk Telekom

mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulamak için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek, Online İşlemler’i kullanarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Sizi arayalım ve Prime dünyasındaki

tarifeleri anlatalım.

Belirli şehirlerde Mobil hat başvurularında

4.5G uyumlu SIM kartınızı size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz