Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
Menu ikonu
Üç Farklı Ülke, 
Üç Farklı Kahve!

Üç Farklı Ülke,

Üç Farklı Kahve!

Kahve içenler ikiye ayrılır: Yaşamak için kahve içenler ya da kahve içmek için yaşayanlar.

Tüm kahve çekirdeklerinin kökenini bilen, hikayelerini öğrenmekten keyif alan, kahveyi bir araç değil amaç olarak gören, her zamankinden istemeyen her gün başka türlüsünü deneyen yani kahve içmek için yaşayanlar! Haydi kahvenizi hazırlayın, kahvelerin yoğun olarak üretildiği kahve kuşağında yer alan favori 3 kahve ülkesine doğru yolculuğa çıkın.

Brezilya

Dünya kahve üretiminin ilk sırasında Brezilya yer alıyor. Hem geniş kahve üretim alanlarına sahip hem de yetişen kahvelerin 1. kalite olması Brezilya kahvelerinin tüm dünyada ilk sırada tercih edilmesini sağlıyor. Brezilya’da üretilen kahveler direkt olarak güneş ışığında kurutuluyor, bu da kahvenin lezzetine lezzet katıyor. Arabica ve Robusta üretimi ön plana çıkıyor. Genel tat yapısında çikolatamsı notalar hakim oluyor. Brezilya

Kolombiya

Kolombiya; üretim konusunda kahve kuşağında bulunan diğer ülkeler kadar hızlı üretime sahip olmasa da en çok tanınan kahve üreticisi. Brezilya’dan sonra tat olarak ikinci sırada yer alıyor. Kolombiya iklimi kahve ağaçlarının geç yetişmesine neden oluyor ve bu durum kahveye bambaşka bir aroma katıyor. İyi dengelenmiş asiditeye sahip yumuşak kahveler Kolombiya’dan masalarımıza geliyor.

Kolombiya

Etiyopya

Kahve kültürü eskilerden, çok eskilerden olan Etiyopya kahvenin gerçek anavatanı! İklimi ve bitki örtüsü sayesinde dünyanın en lezzetli kahve ağaçları Etiyopya’da bulunuyor. Genetik çeşitliliği fazla kahvelerin yetişmesine de ev sahipliği yapıyor. Islak işlenen kahveler canlı bir parlaklığa , meyvemsi ve çiçeksi bir aromaya sahip oluyor. Tam tersi kuru işlenenler ise tam meyveli kabuk tadı veriyor. İşlenme tarzından dolayı da Etiyopya kahveleri farklı bir tada sahip oluyor.

Şimdi bu yazıyı okuduktan sonra size bir kahve yetmez. Hemen Espressolab’e gelin, Türk Telekom Prime’la 1 kahve aldığınızda 1 kahve hediye ayrıcalığından faydalanın.

Prime Espressolab Ayrıcalığı
Prime Espressolab Ayrıcalığı

Hemen Espressolab’e gelin, Türk Telekom Prime’la 1 kahve aldığınızda 1 kahve hediye ayrıcalığından faydalanın.

DETAYLI BİLGİ
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Türk Telekom Mobil Hattınız varsa

Prime tarifelerine geçmek için

Online İşlemler uygulamamızı kullanabilir veya 

TTPRIME 20GB, TTPRIME 25GB 

yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Prime’ın tarifelerine geçmek için

dilerseniz 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Eğer Prime müşterisiyseniz ve paket değiştirmek

istiyorsanız 444 4 375’ten destek alabilirsiniz.

Prime’ın mobil tarifelerine

geçmek için dilerseniz Türk Telekom

mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulamak için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek, Online İşlemler’i kullanarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Sizi arayalım ve Prime dünyasındaki

tarifeleri anlatalım.

Belirli şehirlerde Mobil hat başvurularında

4.5G uyumlu SIM kartınızı size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz