Türk Telekom işlemlerinizi uygulamadan kolayca ve güvenle yapabilir, sadece uygulamaya özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Menu ikonu
Prime Aile İndirimi Kampanyası

Prime Aile İndirimi Kampanyası

Türk Telekom evde internet veya ev telefonu müşterileri Prime’la 10GB, Prime’la 15GB veya Prime’la 20GB Tarifeleri'nden 10 TL indirimli faydalanıyor!

TÜRK TELEKOM MÜŞTERİSİYSENİZ
Prime AILE TCKN 5555
'e SMS atabilirsiniz.
Prime Müşterisi Olmak İçin
HEMEN BAŞVUR
Prime Aile İndirimi Kampanyası'nın faydaları nelerdir?
Prime Aile İndirimi Kampanyası'nın faydaları nelerdir?

Prime Aile İndirimi kampanyası ile Prime’la 10GB, Prime’la 15GB veya Prime’la 20GB Tarifeleri'nden birine numara taşıma, yeni hat tesisi veya faturasızdan faturalıya geçiş yaparak gelen ve 24 fatura dönemi Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren müşterilerimiz, aktif bireysel Türk Telekom ev telefonu veya Türk Telekom evde internet abonelikleri bulunması durumunda 24 fatura dönemi boyunca aylık 10 TL sabit tarife ücret indirimi kazanacaklardır.

Kampanyadan faydalanmak için ilgili tarifeye taahhüt verdikten sonra PRIME AILE boşluk TC Kimlik Numarası yazılarak 5555'e SMS gönderilmelidir.

Prime Aile İndirimi Kampanyası'nın faydaları nelerdir?
PRIME AİLE İNDİRİMİ KAMPANYA
Tarife Detayları

 

 

     Kampanyalı Tarife Ücreti      

24 Ay Taahhütlü Tarife Ücreti      

Taahhütsüz Ücret

Prime’la 10 GB

           49 ₺

           59 ₺

         75 ₺

Prime’la 15 GB

           69 ₺

           79 ₺

         95 ₺

Prime’la 20 GB

           89 ₺

           99 ₺

         115 ₺

• Tüm fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

• Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

• Prime’la 10GB, Prime’la 15GB veya Prime’la 20GB Tarifeleri'nden birine numara taşıma, yeni hat tesisi veya faturasızdan faturalıya geçiş yaparak gelen ve 24 fatura dönemi Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren müşterilerimiz, aktif bireysel Türk Telekom ev telefonu veya Türk Telekom evde internet'ten birinde abonelikleri bulunması durumunda 24 fatura dönemi boyunca aylık 10 TL sabit tarife ücret indirimi kazanacaklardır.

• Kampanyadan faydalanmak için tarifeye taahhüt verdikten sonra PRIME AILE boşluk TC Kimlik Numarası yazılarak 5555'e SMS gönderilmelidir.

• Prime’la 10GB, Prime’la 15GB ve Prime’la 20GB tarifelerinden farklı bir tarifeye geçildiğinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer.

• Birden fazla Türk Telekom ev telefonu ya da Türk Telekom evde internet aboneliğinin bulunması durumunda sadece bir abonelik için indirimden yararlanılabilir. (Her bir abonelik için ayrı ayrı 10 TL indirim tanımlanamaz).

• Kampanyadan bir TC kimlik numarası ile 5 mobil hat faydalanabilir.

• Müşterilerimizin kampanyadan yararlanmış oldukları aktif bireysel Türk Telekom evde internet veya ev telefonu aboneliklerinin iptal olması durumunda başka bir aktif abonelikleri daha bulunması durumunda indirimden yararlanmaya devam edilecektir. Başka bir abonelik bulunmaması durumunda ise kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erecektir.

• Müşterilerimizin taahhüt verip 24 fatura dönemi içerisinde mobil hattını iptal etmesi, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermesi, numarasını diğer operatörlere taşıması, faturasız veya SIM Kart değişikliği gerektiren bir tarifeye taşıması durumunda taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı ceza olarak yansıtılır ve kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer.

• Tüm fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

  • Prime’la 10GB, Prime’la 15GB ve Prime’la 20GB  Tarifeleri'nden birine kayıt olan evde internet veya ev telefonu abonesi bireysel hat sahibi müşterilerimiz 24 fatura dönemi boyunca faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verdikten sonra “PRIME AILE” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numara larını 5555’e SMS ile iletmeleri ile Prime Aile İndirimi Kampanyasına kayıt olabilirler.
  • Taahhüt vermek için : SOZ --> 5555
  • Kampanyaya kayıt için PRIME AILE boşluk TC Kimlik Numarası --> 5555
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz