Türk Telekom işlemlerinizi uygulamadan kolayca ve güvenle yapabilir, sadece uygulamaya özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Menu ikonu
Size En Yakın 
Yurt Dışı Tatilleri

Size En Yakın

Yurt Dışı Tatilleri

Yurt dışına tatile çıkmak istiyor ama vize işlemleriyle uğraşmak istemiyorsanız sadece pasaportla gidebileceğiniz birbirinden güzel birkaç ülkeyi gelin birlikte keşfedelim.

Bosna Hersek, Makedonya, Sırbistan, Karadağ, Endonezya, Filipinler, Japonya gibi farklı coğrafi konumlarda bulunan bu ülkeler vizesiz ve keyifli bir tatil yapabileceğiniz yerlerin başında geliyor.

Bosna Hersek

Adriyatik denizine kıyısı olan Bosna-Hersek bir Balkan ülkesidir. Başkenti Saraybosna olan Bosna Hersek, yemyeşil bir doğaya sahiptir. Tarihi ve doğal güzellikleri açısından keşfedilmeyi bekler. Aynı zamanda Bosna Hersek’te yemek kültürü de oldukça zengindir. Osmanlı kültürü ile benzerlik gösterir. Meşhur Boşnak böreğinin tadına bakmayı unutmayın.

Bosna Hersek

Sırbistan

Sırbistan, nehir kenarına kurulmuş şehirleri, köklü geçmişini yansıtan tarihi yerleri, doğası ve gece hayatıyla sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz farklı bir ülke. Belgrad, ülkenin en büyük şehri aynı zamanda başkentidir. Tuna ve Sava nehirlerinin birleştiği platoda yer almaktadır. Sırbistan mutfağı, Balkan mutfaklarından biridir. Türk mutfağıyla benzerlik göstermektedir. Genelde etli yemekler tercih edilmektedir. Paprika adı verilen acı kırmızı biber yemeklerde çokça kullanılmaktadır.

Makedonya

Balkanların güzel ülkesi Makedonya, Türklerin yurt dışında en çok ziyaret ettiği ülkelerden bir tanesi. Makedonya’nın başkenti olan Üsküp’ün meydanları gösterişli heykeller ile çevrili. Vardar Nehri’nin üzerinde bulunan taş köprüler Makedonya’nın ilgi çekici yapıları arasında yer alıyor. Zengin doğasıyla da dikkat çeken Makedonya, bozulmamış ormanları, dağları ve gölleri ile doğaseverlerin gözdesi oluyor.

Makedonya

Endonezya

Tropikal iklimin hakim olduğu Endonezya, dünyanın en sıcak ve nemli ülkeleri arasında yer alıyor. Muhteşem kumsalları ve farklı etnik kökenleriyle turistler tarafından büyük ilgi görüyor. Jakarta, Bali ve Sumatra eşsiz doğasıyla da ziyaretçilerini adeta büyülüyor. Endonezya mutfağının temelini pirinç, et ve deniz ürünleri oluşturuyor. Birçok farklı etnik gruba ev sahipliği yaptığı için ülke genelinde yemek kültürü de değişiklik gösteriyor.

Türk Telekom Prime’ın Havabus ayrıcalığını kullanarak yurt içi veya yurt dışı seyahatleriniz için ücretsiz havalimanına transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Prime Havabus Ayrıcalığı
Prime Havabus Ayrıcalığı

Türk Telekom Prime’ın Havabus ayrıcalığını kullanarak yurt içi veya yurt dışı seyahatleriniz için ücretsiz havalimanı transfer hizmetinden yararlanın.

DETAYLI BİLGİ
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Türk Telekom Mobil Hattınız varsa

Prime tarifelerine geçmek için

Online İşlemler uygulamamızı kullanabilir veya 

TTPRIME 20GB, TTPRIME 25GB 

yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Prime’ın tarifelerine geçmek için

dilerseniz 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Eğer Prime müşterisiyseniz ve paket değiştirmek

istiyorsanız 444 4 375’ten destek alabilirsiniz.

Prime’ın mobil tarifelerine

geçmek için dilerseniz Türk Telekom

mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulamak için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek, Online İşlemler’i kullanarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Sizi arayalım ve Prime dünyasındaki

tarifeleri anlatalım.

Belirli şehirlerde Mobil hat başvurularında

4.5G uyumlu SIM kartınızı size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz