Prime Sinema Bileti Ayrıcalığı

Menu ikonu
Prime Sinema Bileti

Prime Sinema Bileti

Cinecity sinemalarından 1 bilet alan Türk Telekom Prime Mobil ve Evde İnternet müşterilerimize 1 bilet de Türk Telekom Prime’dan hediye!

Mobil
PRIME SINEMA 6262
Evde İnternet
PRIME SINEMA TCKN 6262
Prime Sinema Bileti
AYRICALIK DETAYLARI
  • PRIME SINEMA yazıp 6262’ye sms atan mobil müşterilere ve PRIMESINEMA TCKN yazıp 6262’ye sms atan evde internet müşterilerine SMS ile hediye bilet şifresi iletilecektir.
  • İletilen şifrelerle Cinecity gişelerinden hediye bilet alınabilir.
  • Hediye bilet, ücretli bilet ile aynı gün, aynı seans ve aynı film için geçerlidir.
  • Kampanya haftanın her günü tüm salon, film ve seanslarda geçerli olup İlk ve orta öğretim sömestr, resmi tatil ve bayram günlerinde geçerli değildir.
  • Kampanyadan, Prime Mobil ve Evde İnternet tarifelerindeki tüm aktif aboneler bir günde 1 kez ve bir ayda en fazla 4 defa faydalanabilir. Prime'la 15GB ve Prime'la 20GB tarifelerindeki müşterilerimiz için ise günde 1 defa ayda 6 adet kullanım hakkı bulunmaktadır. Prime'la Tanış 10GB ve Prime'lı Ol 10GB tarifelerindeki müşterilerimizin kampanyadan yararlanma hakları tarifeye gelinen ilk 30 gün içerisinde 3 defa ile sınırlıdır.
  • Şifreler tek kullanımlıktır.
  • Ek Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • 3D filmlerde gözlük bedeli fiyata dahil değildir.
  • Kampanya 2.5.2017 – 31.03.2019 arasında geçerlidir.
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Prime Mobil Tarifelerine geçmek için; PRIMEEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB yazıp 5555’e gönderebilirisiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri; 444 4 375

Prime Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Biz sizi arayalım, 

Prime dünyasını anlatalım.

4.5G uyumlu sim kartınızı

size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN