Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
Menu ikonu
Prime Shell Kampanyası

Prime Shell Kampanyası

Türk Telekom Prime'la  Türk Telekom Prime müşterilerine Shell’de tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri yakıt alışverişlerinde harcayabilecekleri 30 TL değerinde 3.000 Smart puan hediye  ayrıcalığı sizleri bekliyor!

Mobil ve Evde İnternet

Ayrıcalıktan faydalanmak için;


  

SMS
PRIME SHELL TCKN 6262
Prime Shell Kampanyası
AYRICALIK DETAYLARI

Kampanya 6 Kasım – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında, Türk Telekom Prime müşterilerine tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri yakıt alışverişlerinde harcayabilecekleri 30 TL değerinde 3.000 Smart puan hediye edilecektir.  Türk Telekom Prime müşterileri TÜRK TELEKOM mobil Online işlemler merkezi uygulamasındaki bana özel menüsünden ya da cep telefonundan PRIME SHELL boşluk TCKN yazarak 6262’ye kısa mesaj göndererek kampanya şifrelerini alabilirler.

Kampanya kapsamında 30 TL  değerindeki Shell yakıt hediyesi, kısa mesaj ile yada Shell Mobil Uygulaması üzerinden numarası gönderilen Shell ClubSmart karta 48 saat içerisinde 3.000 hediye Smart puan yüklenecektir. 

Türk Telekom Prime müşterilerinin kampanyadan faydalanabilmeleri için cep telefonlarından “PRIME” yazıp bir boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numarası ile Türk Telekom tarafından kendilerine iletilen şifreyi 2313’e kısa mesaj göndermesi yada Shell Mobil Uygulamasındaki "Haberler ve Ürünler" başlığına tıklayıp "Türk Telekom Prime " kampanya sayfasına girerek, o sayfadaki  kampanyaya katılım bağlantısına erişim sağlayıp Shell ClubSmart Kart numaralarını ve kampanya katılım şifresi girilmelidir.

Kampanya katılımı ilk 10.000 kişiyle sınırlıdır.

Hediye Smart Puanlar ile üye Shell istasyonlarında yakıt siparişi verilebilmesi için kartın Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir. ClubSmart Kartınızı Shell mobil uygulamasından yada www.shellsmart.com adresinden kaydedebilirsiniz.

Smart Puanlar, tek seferde yapılacak en az 200 TL ve üzeri tutardaki akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.

Bu kampanya diğer Shell kampanyaları ile birleştirilemez.

Shell ClubSmart Kart numarası, cep telefonu veya şifre ile kampanyadan yalnızca bir kez faydalanılabilir

Hediye Smart puanlar katılım yapıldıktan 48 saat içerisinde yüklenecek olup, son kullanım tarihi 31 Ocak 2022’dir. 

Yüklenen hediye Smart puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerlidir.

Kampanya kapsamında 2313 kısa koduna tüm Türk Telekom hatlarıyla ücretsiz olarak katılım yapılabilecektir.

Kampanyaya Shell Ticari Kart ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, 18 yaşından küçükler ve ClubSmart Extra Card sahipleri katılamaz.

Kampanyaya katılım sınırlı sayıdır, başka bir kampanya ile birleştirilemez ve sadece 18 yaşından büyükler katılabilir

Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.

Shell, Kampanyaya katılmaya hak kazanmış Müşterilerin Shell ClubSmart kartına hediye Smart Puan’ların yüklenememesi durumunda, ilgili puanların Müşteriler tarafından kullanılabilmesi için destek olacaktır.

Kampanya süresi boyunca bir abone Kampanyadan toplam 1 kere faydalanabilir.

Kodlar belirtilen kampanya tarihlerinde kullanılabilir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, Kampanya’nın devamının mümkün olmaması halinde katılım hükümsüz kalacaktır.

Kod alımı için atılan SMS ücreti Abone tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

Shell ve Türk Telekom Grubu Kampanya kapsamında ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Müşteriler kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.turktelekomprime.com/ayricaliklar,  www.shell.com.tr ve Shell Mobil Uygulamasından ulaşabilecektir.

NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Türk Telekom Mobil Hattınız varsa

Prime tarifelerine geçmek için

Online İşlemler uygulamamızı kullanabilir veya 

TTPRIME 20GB, TTPRIME 25GB 

yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Prime’ın tarifelerine geçmek için

dilerseniz 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Eğer Prime müşterisiyseniz ve paket değiştirmek

istiyorsanız 444 4 375’ten destek alabilirsiniz.

Prime’ın mobil tarifelerine

geçmek için dilerseniz Türk Telekom

mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulamak için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek, Online İşlemler’i kullanarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Sizi arayalım ve Prime dünyasındaki

tarifeleri anlatalım.

Belirli şehirlerde Mobil hat başvurularında

4.5G uyumlu SIM kartınızı size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz