Menu ikonu
Setur

Setur

Setur’dan yapılacak yurt dışı otel rezervasyonları ve özel tur kayıtlarında %8 indirim ayrıcalığı Türk Telekom Prime'da sizleri bekliyor!

 

Ayrıcalıktan faydalanmak için;

SMS
PRIME SETUR TCKN 6262
Setur
AYRICALIK DETAYLARI
  • Setur’dan yapılacak yurt dışı otel rezervasyonları ve özel tur kayıtlarında %8 indirim ayrıcalığından Türk Telekom Prime mobil hat sahipleri ve evde internet hat sahipleri yararlanabilir.
  • Kampanya 21 Haziran  – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Türk Telekom Prime mobil hat ve evde internet hat sahipleri ayrıcalıktan yararlanmak için PRIME SETUR boşluk TCKN yazıp 6262'ye göndererek veya Prime Mobil Uygulaması üzerinden kampanyaya başvurabilirler. Kampanyaya’dan yararlanmak  için gelen kodun setur.com.tr web sitesinde açılan doğrulama ekranında girilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
  • Yurt dışı bireysel otel rezervasyon talepleri 444 97 79 müşteri hizmetleri veya ttprime@setur.com.tr üzerinden; Select turlar için https://www.setur.com.tr/setur-select-turlari?utm_source=turktelekom linkinden gerçekleştirilmelidir.
  • Şifreler tek kullanımlıktır. Şifre kullanılan alışverişite iptal veya iade yapılması durumlarında indirim tutarı hesaba tekrar yüklenmez.
  • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • Detaylı bilgi için 444 4 375 no'lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., TTNET A.Ş. ve Setur'da saklıdır.
  • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş ve TTNET A.Ş. sorumlu değildir.
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Prime Mobil Tarifelerine geçmek için; PRIMEEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB yazıp 5555’e gönderebilirisiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri; 444 4 375

Prime Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Biz sizi arayalım, 

Prime dünyasını anlatalım.

4.5G uyumlu sim kartınızı

size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM