Menu ikonu
Rahat Taşın

Rahat Taşın

Türk Telekom Prime'la Rahat Taşın’dan nakliyede 110 TL’ye varan indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor.

 

Ayrıcalıktan faydalanmak için;

SMS
PRIME TASIN TCKN 6262
Rahat Taşın
AYRICALIK DETAYLARI
 • Ayrıcalıktan yararlanmak için, Türk Telekom Prime müşterilerinin, Türk Telekom Prime mobil uygulaması üzerinden veya cep telefonundan PRIME TASIN boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alması gerekmektedir. Alınan kod, https://rahattasin.com adresinden yapılacak rezervasyonlarda notlar istenen bölüme yazılarak kampanyadan faydalanılır.
 • Kampanya 01.09.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan, Prime Mobil ve Evde İnternet tarifelerindeki tüm aktif aboneler kampanya dönemi boyunca 1 kez faydalanabilir.
 • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanya sadece https://rahattasin.com adresinden yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Bu adres harici bir adresten ya da mobil uygulama üzerinden yapılan rezervasyonlarda kampanya geçerli değildir.
 • İndirim nakliye rezervasyonlarında ödenecek fiyat 1000TL ve üzerindeyse 110 TL; 1000TL altındaysa 55TL olarak uygulanır.
 • Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda Rahat Taşın koşulları (kullanım, müsaitlik, hizmet bölgesi vb.) geçerlidir.
 • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. sorumlu değildir.
 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'de ve TTNET A.Ş.'de saklıdır.
 • Detaylı bilgi için; Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri 444 4 375
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Prime Mobil Tarifelerine geçmek için; PRIMEEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB yazıp 5555’e gönderebilirisiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri; 444 4 375

Prime Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Biz sizi arayalım, 

Prime dünyasını anlatalım.

4.5G uyumlu sim kartınızı

size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM