Cepte Avantaj Prime Business 30 GB Tarifesi

Menu ikonu
Cepte Avantaj Prime Business 30 GB Tarifesi

Cepte Avantaj Prime Business 30 GB Tarifesi

s

Müşterilerimiz Cepte Avantaj Tarifesi’ndeki 1 GB’dan 40 GB’a kadar cepten internet ile bol GB, dakika ve Türk Telekom sabit ve mobil yönüne sınırsız konuşma hakkına çok avantajlı fiyatlar ile sahip oluyor. Cepte Avantaj Tarifeleri’ne gelip taahhüt verenlere ilk ay 20 GB cepten internet hediye! Üstelik çoklu hat alımlarında limitinde durma özelliği de ücretsiz!

Türk Telekom ofislerinden, mağazalarından, online başvuru ve kurumsal satış yöneticileri aracılığı ile Cepte Avantaj Tarifesi tekliflerinden birine yeni hat alımı ya da numara taşıma ile gelen kurumsal müşteriler 12 fatura dönemi boyunca bol bol cepten internet + Dakika + Türk Telekom sabit ve mobil yönüne sınırsız konuşmaya çok avantajlı fiyatlar ile sahip oluyor.

25+5 GB
İNTERNET
2000 DK
HER YÖNE
250 SMS
HER YÖNE
}
295*
*İlk 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret
Tarife Detayları

 

Cepte Avantaj Prime Business 30 GB Tarifesi

Limitinde Duran İnternet

30 GB

Her Yöne Dakika*

2000 DK

Her Yöne SMS

250 SMS

Ek Faydalar

İlk ay 20 GB Hediye
Her Ay 25 GB’a Ek 5 GB Sosyal Medya Paketi
Sınırsız WhatsApp Mesajlaşma
Sınırsız WhatsApp Mesajlaşma
3 ve üzeri hatta Ücretsiz Limitinde Durma

Tarife Taahhütlü Fiyat**

295 TL

Tarife Taahhütsüz Fiyat

590 TL

İnternetiniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi

Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

Dakikalarınız Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi

Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

SMS'leriniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi

Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

MMS Ücreti

Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

 

*Cepte Avantaj tarifelerindeki tüm paketler şebeke içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika içermektedir.

**Belirtilen fiyatlar, tarifeye numara taşıma ve yeni hat tesisi yoluyla gelerek, 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren kurumsal müşterilerimiz için geçerli olacak fiyatlardır.

Tüm teklifler, Tarifen Yurt Dışında Servisi'nden ücretli olarak yararlanabilir. Bu sayede, yurt içi tarifede geçerli olan internet, dakika ve SMS'ler geçerli ülkelerde kullanılabilir! Servisten faydalanmak için "TARIFEN YURTDISINDA" yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Tarifen Yurt Dışında servisinin detayları için tıklayınız.

Cepte Avantaj Tarifeleri’nden Türk Telekom Ofisleri, Mağazaları, Kurumsal Bayileri veya online başvuru aracılığı ile numara taşıma ya da yeni abonelik alarak gelerek, 12 fatura dönemi boyunca tarifede kalma taahhüdü veren müşterilerimiz faydalanabilecektir.

 • Tarife tekliflerinden; numara taşıma ya da yeni hat aktivasyonu yoluyla gelmiş müşteriler faydalanabilirler.
 • Cepte Avantaj Prime Business 30 GB, Cepte Avantaj Prime Business 40 GB ve Cepte Avantaj Prime Business Limitsiz Sosyal tarifeleri müşterileri Türk Telekom Prime Business faydalarından yararlanabilir. Prime Business detayları için tıklayınız.
 • Cepte Avantaj Prime Business’lı müşterilerimiz İlk 3 ay ücretsiz YouTube Premium üyeliğinden faydalanabilir. Faydalanmak için 11 Ağustos 2023 – 30 Ağustos 2024 tarihleri arasında tarifeye gelinen ilk 30 gün içinde YouTube yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir. Her abone bir kere faydalanabilir. Yalnızca Google Play Music, YouTube Premium ve YouTube Music Premium’a ilk kez üyelik yaptıranlar yararlanabilir. Bu fayda cayma bedeline dahil değildir.
 • Tarife tekliflerinde tarife içeriğindeki dakika, sms ve cepten internet talep doğrultusunda limitinde durmaktadır. Abone "LD" yazıp 5555'e göndererek aylık 8 TL karşılığında, Prime Business aboneler ise aylık 15 TL karşılığında servisten faydalanabilmektedir. Limitinde duran özelliği ile, paketler tükendiğinde, müşterinin başka paket ya da kampanyası yoksa internet bağlantı hızı 1kbps'a düşer ve internet bağlantısı yapamaz.
 • Cepte Avantaj Tarifesi teklifleri yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla müşteri alımına şu şekilde açık olacaktır: a) Vergi kimlik numarasını beyan ederek numara taşıma veya yeni hat aktivasyonu ile gelerek tarifeye kayıt olmak isteyen kurumsal müşteriler tekliflerden faydalanabilirler. Ek olarak; b) Numara taşıma veya yeni hat aktivasyonu ile gelerek tarifeye kayıt olmak isteyen abonelerin TCKN belirtmesi ve aynı zamanda Gelir Vergisi Kanununun 65. ve 66. maddelerinde tanımlanan serbest meslek sahipleri, sermayeden ziyade şahsi mesaiye, ilmi ya da mesleki bilgiye, ya da ihtisasa dayanan ve ticari mahiyette olmayan işleri kendi nam ve hesabına yapanlar, gümrük komisyoncuları, bilimum borsa ajan ve acentaları, noterler, noterlik görevini ifa ile mükellef olanlar; serbest meslek erbabını bir araya getirerek teşkilat kurmak ya da bunlara sermaye temin etmek suretiyle, ya da sair suretlerle serbest meslek kazancından hisse alanlar; serbest meslek faaliyetinde bulunan kollektif ve adi şirketlerde ortaklar, adi komandit şirketlerde komanditeler; dava vekilleri, müşavirler, doktorlar, avukatlar, eczacılar, emlakçılar diş protezcileri, kurumlar ve tüccarlarla serbest meslek erbabının ticari ve mesleki işlerini takip edenler ve konser veren müzik sanatçıları, esnaflar kapsamına girmesi gerekmektedir.
 • Cepte Avantaj Tarifesi tekliflerine Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Kurumsal Bayileri, Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Mağazaları veya online başvuru yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarife tekliflerine kayıt olan müşteriler, 4.5G'ye geçiş için izin vermiş sayılır. Bu müşteriler, sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibariyle, cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipini seçerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayabilir.
 • Kampanya kapsamında, aynı taahhüt süresi içerisinde üst tekliflere geçildiğinde müşteriye ceza yansımaz ve taahhüt süresi kaldığı yerden devam eder. Kampanya kapsamında aynı taahhüt süresi içinde alt tekliflere ve farklı başka tarifelere geçildiğinde müşteriye taahhüt ihlali nedeniyle ceza yansır ve taahhüdün müşteri isteğiyle tekrar başlatılması gerekir.
 • Tarife teklifleri kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife teklifleri kapsamında sunulan sınırsız dakikalar şebeke içi, ev ve iş yönüne aramaları kapsamaktadır. Söz konusu her yöne ve sınırsız dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; her yöne dakikalar 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarife teklifleri kapsamında sunulan her yöne ve sınırsız dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme için tıklayınız.
 • Tarife teklifleri kapsamında sunulan her yöne SMS'ler yurt içi her yöne geçerlidir. Tarife teklifleri kapsamındaki SMS'ler, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne SMS'ler tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme için ücretlendirme için tıklayınız.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturalı tarifelerden geçiş ile tarifeye gelinen ay, tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır. Diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır.
 • Ücretsiz kullanım haklarının üzerindeki yurt içi kullanımlar "Ücretler" bölümünde gösterildiği gibi ücretlendirilecektir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar, SMS'ler ve veri kullanım hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika, SMS ve veri kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakikalar ve veri kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarife teklifleri kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil tarafından belirlenen ve müşterilere duyurulan makul kullanım esasları uyarınca tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, hattın sahibi olan aboneye SMS veya arama yoluyla bilgi verilerek, bu bildirimin ardından ilgili hat TT Mobil tarafından görüşmeye kapatılabilecek, bu hattın tarifesi değiştirilebilecek veya abonelik sözleşmesi feshedilebilecektir. Tarifeye kayıtlı hatlar FCT cihazları ile kullanıldığı takdirde, TT Mobil’in ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, cihazın kullanıldığı hattın sahibi olan müşterinin faturasına 500 TL tutarında cezai bedel yansıtılacaktır. Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖİV dahildir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. belirtilen fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Cepte Avantaj Prime Business 30 GB, Cepte Avantaj Prime Business 40 GB ve Cepte Avantaj Prime Business Limitsiz Sosyal tarifeleri müşterileri Türk Telekom Prime Business faydalarından yararlanabilir. Prime Business detayları için tıklayınız.
 • Prime Business’lılara özel 3 ay ücretsiz YouTube Premium’dan faydalanmak için 20 Ekim 2022 – 19 Ekim 2023 tarihleri arasında tarifeye gelinen ilk 30 gün içinde YouTube yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir. Her abone bir kere faydalanabilir. Kampanyadan şu anda YouTube Music Premium veya YouTube Premium abonesi olmayan, daha önce YouTube Music Premium, YouTube Premium veya Google Play Müzik abonesi olmamış olan veya daha önce bir YouTube Music Premium, YouTube Premium veya Google Play Müzik promosyonuna katılmamış olan müşteriler yararlanabilir. Bu fayda cayma bedeli hesabına dahil değildir.

İlk ay 20 GB cepten internet faydası otomatik tanımlanır. Bu fayda cayma bedeli hesabına dahil değildir. İlk ay 20 GB cepten internet hediye kampanyası Tarifen Yurt Dışında servisinde geçerli değildir.

Tarifeler kapsamında sunulan data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için; Cepte Avantaj Prime Business 30 GB Tarifesi kapsamındaki ek 5 GB, Cepte Avantaj Prime Business 40 GB Tarifesi kapsamındaki ek 10 GB ve Cepte Avantaj Prime Business Limitsiz Sosyal Tarifesi kapsamındaki ek sınırsız data hakkı sosyal medya uygulamaları olan Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’da geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET, tüm faydalardan kalan hakkınızı öğenmek için KALAN yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Otomatik bilgilendirme SMS'lerini almak istemeyen müşterilerimiz, yetkili kişileri aracılığıyla müşteri hizmetlerinden ya da online işlemler merkezinden bu taleplerini gerçekleştirebilir. İptal edilen bilgilendirme SMS'lerini yeniden almak isteyen müşterilerimiz aynı şekilde taleplerini gerçekleştirebilir.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Yurt içinde Türk Telekom hatlarınızdan yaptığınız 500 ve 550 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları, görüşme başına 60 kuruş olarak ücretlendirilmektedir. Detaylı bilgi için 550 Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. taahhüt kapsamında yer almayan fiyatları güncelleme hakkına sahiptir. Ek paketler kapsamında hattınıza tanımlanan internet kullanım haklarınız kapsamında yaptığınız internet kullanımları için ücretlendirme periyodu Byte'tır.

Cepte Avantaj Tarifesi Taahhütnamesi için tıklayınız.

NASIL TÜRK TELEKOM PRIME
Business'lı Olurum?

Türk Telekom Mağazalarını

ziyaret edin.

Size en uygun Türk Telekom

Prime Business tarifesini seçin.

Türk Telekom Prime Business

dünyasına hemen katılın

BUSINESS’LI OLUN
Evet, Prime müşterisiyim. Hayır, Prime müşterisi değilim.
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz