Menu ikonu
Prime Business Araç Dezenfeksiyon

Prime Business Araç Dezenfeksiyon

Araçlarınız için virüs-bakteri dezenfeksiyonunda %40 İndirim ayrıcalığı ile 100 TL yerine 60 TL'ye Türk Telekom Prime Business’ta sizleri bekliyor. 

SMS
AUTOWAXBAKIM 7227
Prime Business Araç Dezenfeksiyon
AYRICALIK DETAYLARI

Hidrojen peroksit ve Kolloidal nano gümüşten oluşan %100 doğal ve ekolojik bir dezenfektandır. Hastalık yapıcı patojenleri üzerinde oksidasyon yöntemi ile saniyeler içinde parçalar ve etkisiz hale getirir. Bakteri, mantar ve virüsleri etkisiz hale getirdikten sonra su ve oksijene parçalanarak ortamda zararlı ve toksik kimyasallar bırakmaz. Bu sebeple uygulama sonrası durulama gerektirmez. Üstün Nano Teknolojisi sayesinde aynı etken maddeli dezenfektanlardan çok daha stabil olması sayesinde çok daha az oranlarda kullanılır.

T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağılğı Kurumu tarafından verilen 10.03.2015 tarih ve 2015/24 nolu biyosidal ruhsatı ile üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. 

Kimyasal ve mikrobiyolojik etkinlik testleri Sağlık Bakanlığı tarafından akredite edilmiş onaylı laboratuvar olan Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyo mühendislik Laboratuvarında yapılmıştır.

  • Araç içi Virus-Bakteri Dezenfeksiyonunda % 40 indirim kampanyasından Türk Telekom Prime Business müşterilerimiz 31.12.2020 tarihine kadar faydalanabilirler. 
  • Kampanyadan yararlanmak için Prime Business müşterilerinin AUTOWAXBAKIM yazıp 7227'ye göndermeleri ve gelen şifreyi Autowax şubelerindeki yetkili kişiye iletmeleri gerekmektedir.
  • Kampanyanın geçerli olduğu Autowax şubelerini görmek için; https://www.turktelekomprime.com/content/pdf/turktelekom_liste.pdf
  • Kampanyadan müşterilerimiz sınırsız yararlanabilirler.
  • Bu kampanya sadece Binek Araçlar için geçerlidir.
  • Rezervasyon yapılması gerekmektedir. Dilediğiniz şubeyi arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Avea İletişim Hizmetleri A.Ş sorumlu değildir.
  • Kampanya için atılan SMS, Türk Telekom Prime Business müşterileri için 1 SMS ücretinden ücretlendirilecektir.

 

 

NASIL TÜRK TELEKOM PRIME
Business'lı Olurum?

Türk Telekom Mağazalarını

ziyaret edin.

Size en uygun Türk Telekom

Prime Business tarifesini seçin.

Türk Telekom Prime Business

dünyasına hemen katılın

BUSINESS’LI OLUN