Vize Hizmetleri

Menu ikonu
Vize Hizmetleri

Vize Hizmetleri

Vize Hizmetlerinizi Türk Telekom Prime Ayrıcalığı ile %50 İndirimli Alın.

Mobil
PRIME VIZE 6262
Evde İnternet
PRIMEVIZE TCKN 6262
Vize Hizmetleri
AYRICALIK DETAYLARI
  • Vize Hizmetleri %50 indirim ayrıcalığından Türk Telekom Prime Mobil ve Evde İnternet müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde yaşayan Türk Telekom Prime müşterilerimiz için geçerlidir.
  • Hizmet bedeli İstanbul, Ankara ve İzmir'de 70 TL’dir.
  • Kampanya kapsamında sadece vize alım servislerinde indirim sağlanır, kargolama gibi talep edilen ekstra servisler ücrete dahil değildir.
  • Vize hizmeti sadece vize alım servislerinde indirim sağlarken, ülkeler için alınan vizede indirim sağlamamaktadır. Vize Hizmetlerinden indirimli yararlanmak Prime mobil müşterilerimizin PRIME VIZE; Prime evde internet müşterilerimizin PRIMEVIZE TCKN'lerini yazıp 6262'ye göndermeleri ve gelen şifreyi 507 045 82 45 no'lu hat üzerinden yada prime@vizedunyasi.com mail adresi üzerinden ilgili kişiye iletmeleri yeterlidir.
  • Ek Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.Vize Hizmetleri hattı 8:30 - 21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.
  • Kampanya katılım sınırı bulunmamaktadır.
  • Detaylı bilgi için 444 4 375 no'lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'de saklıdır.
  • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş sorumlu değildir.

NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Prime Mobil Tarifelerine geçmek için; PRIMEEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB yazıp 5555’e gönderebilirisiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri; 444 4 375

Prime Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Biz sizi arayalım, 

Prime dünyasını anlatalım.

4.5G uyumlu sim kartınızı

size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN