Menu ikonu
Prime Playstore

Prime Playstore

Türk Telekom Prime’la playstore.com üzerinden yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor!

Mobil
PRIME PLAYSTORE 6262
Evde İnternet
PRIMEPLAYSTORE TCKN 6262
Prime Playstore Ayrıcalığı
AYRICALIK DETAYLARI
  • Prime'la Playstore’dan 100 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL indirim ayrıcalığından Türk Telekom Prime mobil hat sahipleri ve evde internet hat sahipleri yararlanabilir.
  • Ayrıcalıktan yararlanmak için Türk Telekom Prime mobil hat sahiplerinin PRIME PLAYSTORE yazıp, Türk Telekom Prime evde internet hat sahiplerinin ise PRIMEPLAYSTORE boşluk TCKN yazıp 6262’ye göndermeleri ve gelen şifreyi www.playstore.com üzerinde ilgili alana girmeleri gerekmektedir.
  • Kampanya 30.06.2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Tüm Prime müşterileri kampanya süresi boyunca 1 kez şifre alma hakkına sahiptir.
  • Şifreler tek kullanımlıktır.
  • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
  • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • Detaylı bilgi için 444 4 375 no'lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş.’de saklıdır.
  • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş ve TTNET A.Ş. sorumlu değildir.
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Prime Mobil Tarifelerine geçmek için; PRIMEEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB yazıp 5555’e gönderebilirisiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri; 444 4 375

Prime Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Biz sizi arayalım, 

Prime dünyasını anlatalım.

4.5G uyumlu sim kartınızı

size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN