Menu ikonu
Burbak

Burbak

Türk Telekom Prime ve BURBAK’la Bursa’da da tüm otoparklar sizin! Aracınızı dilediğiniz BURBAK otoparkına park edip Türk Telekom Prime’ın otopark ayrıcalığından ayda 5 kez ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

 

Ayrıcalıktan faydalanmak için;

Mobil
BURBAK KAYIT "PLAKA" 6262
Evde İnternet
BURBAK TCKN KAYIT "PLAKA" 6262
Burbak
AYRICALIK DETAYLARI
 • BURBAK otopark avantajından tüm Türk Telekom Prime mobil ve evde internet müşterilerimiz ayda 5 defa yararlanabilir.
 • Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen Prime mobil müşterilerinin plakayı boşluk bırakmadan, BURBAK KAYIT "PLAKA" (Ör: BURBAK KAYIT 34ABC12) yazarak, Prime evde internet müşterilerinin ise BURBAK TCKN KAYIT "PLAKA" yazıp 6262'ye göndermesi ve ödeme öncesinde Türk Telekom Prime kampanyasından faydalanılacağının belirtilmesi yeterli olacaktır. Yurt dışı plakalı araçların kaydı için BURBAK YURTDISI KAYIT "PLAKA" yazılarak 6262'ye gönderilmesi ve ödeme esnasında Türk Telekom Prime kampanyasından faydalanılacağının belirtilmesi yeterli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında BURBAK tarafından Bursa ili çapında işletilen otopark alanlarından yol üstü, katlı ve açık otoparklarda 3 (üç) saate kadar, günlük sabit tarifesi olan açık otoparklarda (Uludağ, Gölyazı, Mudanya) günlük (saat 24:00’a kadar) ücretsiz otopark imkanı sağlanacaktır.
 • Her plaka için ayrı kayıt SMS'i gönderimi yapılması gerekmektedir. Faydalanmak için plakanın bir kez kaydedilmesi yeterlidir. Plaka iptali için Prime mobil müşterilerinin BURBAK IPTAL "PLAKA", Prime evde internet müşterilerinin ise BURBAK TCKN IPTAL “PLAKA” yazarak 6262'ye göndermesi gerekir.
 • Bir plaka sadece bir müşteri tarafından kaydettirilebilir.
 • Ay içerisinde kullanılmayan haklar ve süreler devredilemez.
 • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz kullanım hakkı başkasına satılamaz ve devredilemez. Kalan sorgusu için BURBAK KALAN yazılarak 6262'ye gönderilebilir.
 • Türk Telekom Prime müşterileri belirtilen ücretsiz kullanım süresinden daha az park kullanımı yapmaları durumunda otopark tipine göre ücretsiz kullanım süresi kadar kullanım yapmış sayılırlar.
 • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında verilen kullanım hakkı 31.12.2019 tarihinde sona erecektir.
 • Detaylı bilgi için; Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri 444 4 375
 • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. sorumlu değildir.
 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'de saklıdır.
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Prime Mobil Tarifelerine geçmek için; PRIMEEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB yazıp 5555’e gönderebilirisiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri; 444 4 375

Prime Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Biz sizi arayalım, 

Prime dünyasını anlatalım.

4.5G uyumlu sim kartınızı

size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM