Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
Menu ikonu
Boyner

Boyner

Türk Telekom Prime'la Boyner mağazalarında ve www.boyner.com.tr’de 200 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor.

* Elektrikli ev aletleri kampanyaya dahil değildir.

 

Ayrıcalıktan faydalanmak için;

SMS
PRIME BOYNER TCKN 6262
Boyner
AYRICALIK DETAYLARI
 • Türk Telekom Prime Boyner kampanyasından 23.12.2020 –01.02.2021 tarihleri arasında Türk Telekom Prime mobil hat sahipleri ve evde internet hat sahipleri yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında Türk Telekom Prime bireysel mobil veya internet abonelerine özel Boyner mağazalarında ve www.boyner.com.tr’de elektrikli ev aletleri hariç 200 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL indirim sunulacaktır.
 • İndirimden yararlanmak için, Türk Telekom Prime mobil hat sahipleri ve evde internet hat sahipleri 6262’e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılmak için indirim kodu alacaklardır. Gelen kod internet sitesinde ürün seçilip sipariş ver butonuna tıklandıktan sonra çıkan "İndirim kodu ekle" alanına girilecek veya Boyner/YKM mağazalarında kasada paylaşılarak ve bu şekilde 75 TL indirim tanımlanacaktır.
 • İndirim kodları tek kullanımlıktır.   Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla, diğer şifreli kampanyalarla birleştirilemez.
 • Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir.
 • İndirim şifresi; Elektrikli ev aletlerinde, Kelebek işaretli ürünlerde, toplu alımlarda, YKM/Boyner Gift Card alımında ve Outlet mağazalarda geçerli değildir
 • Kampanya 4000 adet katılımla sınırlıdır.
 • Kodlar belirtilen kampanya tarihleri aralığında kullanılabilir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • İndirim kodu kullanımında indirim tutarı bölünemez, indirim tutarı nakdi olarak talep edilemez. Ürün iade edildiği takdirde indirim kodu tekrar kullanılamaz.
 • Yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, Kampanya’nın devamının mümkün olmaması halinde indirim kodları kullanılamayacaktır.
 • Kod alımı için atılan SMS ücreti Abone/katılımcı tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Boyner ve Türk Telekom Grubu Kampanya kapsamında ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş ‘nin Kampanya süresini ve kapsamını değiştirme, duraklatma veya sonlandırma hakkı saklıdır.
 • Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanyayı değiştirme hakkını saklı tutar
 • Detaylı bilgi almak isteyen katılımcılar 444 4 375 no'lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerini arayabilecektir.
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Türk Telekom Mobil Hattınız varsa

Prime tarifelerine geçmek için

Online İşlemler uygulamamızı kullanabilir veya 

TTPRIME 20GB, TTPRIME 25GB 

yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Prime’ın tarifelerine geçmek için

dilerseniz 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Eğer Prime müşterisiyseniz ve paket değiştirmek

istiyorsanız 444 4 375’ten destek alabilirsiniz.

Prime’ın mobil tarifelerine

geçmek için dilerseniz Türk Telekom

mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulamak için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek, Online İşlemler’i kullanarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Sizi arayalım ve Prime dünyasındaki

tarifeleri anlatalım.

Belirli şehirlerde Mobil hat başvurularında

4.5G uyumlu SIM kartınızı size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM