Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
Menu ikonu
Hediye Akıllı Ekran Koruma Paketi

Hediye Akıllı Ekran Koruma Paketi

Akıllı telefon alan tüm Prime mobil müşterilerine 3 ay, Prime 40 tarifesindeki müşterilere ise tam 6 ay akıllı ekran koruma paketi hediye!

Hediye Akıllı Ekran Koruma Paketi
AYRICALIK DETAYLARI
  • Türk Telekom Prime Akıllı Ekran Koruma Kampanyası’ndan 10.12.2020 – 01.02.2021 tarihleri arasında Türk Telekom’dan kampanyalı akıllı telefon satın alan Türk Telekom Prime mobil hat sahipleri yararlanabilir.
  • Kampanyadan sadece Türk Telekom bayilerinden ve seçili Türk Telekom ofislerinden kampanyalı akıllı telefon satın alımı yapan Prime mobil müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Türk Telekom’dan akıllı telefon alan Prime mobil müşterilerine 3 ay, Prime 40 tarifesindeki müşterilere ise 6 ay Akıllı Ekran Koruma paketi otomatik olarak hediye edilecektir. Kampanyaya katılmak için ekstra bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Taahhüt vererek 12 ay Akıllı Ekran Koruma veya Akıllı Cihaz Koruma paketi satın alan müşterilerimizin taahhüt süresinin sonuna hediye Akıllı Ekran Koruma süresi eklenecektir.
  • Hediye edilen Akıllı Ekran Koruma paketi süresi boyunca müşterilerimiz 1 kez ücretsiz ekran değişimi yaptırabilecektir. Ekran değişimleri yetkili teknik serviste ve orijinal yedek parça kullanılarak gerçekleştirilecektir.
  • Kampanya sadece belirtilen paketler için geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
  • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.
  • Akıllı Ekran Koruma servisi, Bay Yardım Destek ve Teknik Servis Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmakta olup, ekran değişimi gerektiren hallerde müşterilerimiz 0 850 455 0 500 numaralı telefondan Bay Yardım müşteri hizmetleri ile direkt iletişim kurabilirler. İlgili müşteri hizmetleri servisi hafta içi 5 gün saat 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
  • Detaylı bilgi için 444 4 375 no'lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Bay Yardım Destek ve Teknik Servis Hizmetleri A.Ş. ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

 

NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Türk Telekom Mobil Hattınız varsa

Prime tarifelerine geçmek için

Online İşlemler uygulamamızı kullanabilir veya 

TTPRIME 20GB, TTPRIME 25GB 

yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Prime’ın tarifelerine geçmek için

dilerseniz 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Eğer Prime müşterisiyseniz ve paket değiştirmek

istiyorsanız 444 4 375’ten destek alabilirsiniz.

Prime’ın mobil tarifelerine

geçmek için dilerseniz Türk Telekom

mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulamak için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek, Online İşlemler’i kullanarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Sizi arayalım ve Prime dünyasındaki

tarifeleri anlatalım.

Belirli şehirlerde Mobil hat başvurularında

4.5G uyumlu SIM kartınızı size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM