Menu ikonu
Prime Plus Petrol Ofisi

Prime Plus Petrol Ofisi

Türk Telekom Prime Plus'la Petrol Ofisi istasyonlarından 30 TL hediye yakıt ayrıcalığı sizleri bekliyor!

Prime Plus Petrol Ofisi
AYRICALIK DETAYLARI
 • Türk Telekom Prime Plus Petrol Ofisi Kampanyası’ndan 24.12.2019 – 31.12.2020 tarihleri arasında Türk Telekom Prime Plus mobil hat sahipleri ve evde internet hat sahipleri yararlanabilir.
 • Türk Telekom Prime Plus mobil hat ve evde internet hat sahipleri ayrıcalıktan yararlanmak için PRIMEPLUS PO boşluk TCKN yazıp 6262'ye göndererek kampanyaya başvurabilirler. Kampanyaya katılmak için gelen kod ile https://www.petrolofisi.com.tr/kampanyalar/prime-plus-petrol-ofisi-kampanyasi adresinden bulunan özel kampanya katılım sayfasından kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimiz kampanyaya katılım hakkı kazanacaktır.
 • Kazanılan 30 TL, kampanya internet sitesinde girilecek cep telefonu numarasına veya katılımcının belirteceği Positivecard’ına yüklenecektir. Her cep telefonu yalnızca tek bir hesapta kullanılabilir ve değiştirilemez. 
 • Kampanyadan kazanılan 30 TL (3.000 Positive Puanı ) yakıt hediyesi sadece Posditive Card anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarındaki yakıt  (akaryakıt ve otogaz) yakıt alımlarında kullanılabilir. Nakit olarak talep edilemez. Market ve Madeniyağ alımlarında kullanılamaz
 • Kazanılan yakıt puanlar kayıt esnasında belirlenen Positive Card’a veya belirtilen GSM nuamrasına anında yüklenir..
 • Her katılımcı kampanyadan 2 kere yararlanabilir. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. 
 • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya hesabı oluşturan herkes bu koşulları kabul edilmiş sayılacaktır. 
 • Katılımcılar kampanyaya katılmakla, Türk Telekom Prime ve Petrol Ofisi tarafından kampanya amacını gerçekleştirmek üzere kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılırlar. 
 • Petrol Ofisi A.Ş. ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. , TTNET A.Ş. kampanya süresini ve kapsamını değiştirme, duraklatma veya sonlandırma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya detaylı bilgi için 0800 211 0229, 0555 675 5555 veya 444 4 375 no'lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Türk Telekom Mobil Hattınız varsa

Prime tarifelerine geçmek için

PRIMEYENİEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB

yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Evde İnternet müşterimizseniz

Prime tarifelerine geçmek için

INTERNET yazıp 6606’ya gönderebilirsiniz.

Prime’ın mobil ya da evde internet tarifelerine

geçmek için dilerseniz 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Eğer Prime müşterisiyseniz ve paket değiştirmek

istiyorsanız 444 4 375’ten destek alabilirsiniz.

Prime’ın mobil ya da evde internet tarifelerine

geçmek için dilerseniz Türk Telekom

mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Sizi arayalım, Prime dünyasındaki

mobil ve evde internet tarifelerini anlatalım.

Belirli şehirlerde Mobil hat başvurularında

4.5G uyumlu SIM kartınızı size ulaştıralım.

Evde internet başvurularınızda

modem kurulumunuzu gerçekleştirelim.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM