Menu ikonu
Migros Sanal Market

Migros Sanal Market

Türk Telekom Prime'la Migros Sanal Market’ten 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor.

 

Ayrıcalıktan faydalanmak için;

SMS
PRIME SANAL TCKN 6262
Migros Sanal Market
AYRICALIK DETAYLARI
 • Ayrıcalıklardan yararlanmak için, Türk Telekom Prime ve Prime Plus müşterilerinin, cep telefonundan PRIME SANAL boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek indirim kodu alması gerekmektedir. Gelen şifre www.migros.com.tradresinden veya Migros Sanal Market mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek alışverişlerde ödeme sayfasında ilgili alana girilerek kullanılabilir.
 • Kampanya 31.10.2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan, Prime ve Prime Plus Mobil ve Evde İnternet tarifelerindeki tüm aktif aboneler ayda 1 kez faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında elde edilen indirim kodları tek kullanımlıktır. İndirim kodu kullanılarak yapılan alışverişlerde iade yapılması  durumunda indirim kodu tekrar kullanılamayacaktır.
 • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. İndirim kodları karşılığında para iadesi yapılmaz.
 • İndirim kodları paraya çevrilemez.
 • Her müşteri kampanyadan her ay bir defa faydalanabilir. O ay içerisinde kullanılmayan şifreler iptal olacaktır. Kullanım süresi dolan ve iptal olan indirim kodları yenileri ile değiştirilemez.
 • Bir sonraki ay yeni şifre alınmalıdır.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • İndirim kodu sadece www.migros.com.tr adresinden veya Migros Sanal Market mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • Kampanyaya katılım kota ile sınırlandırılmıştır, belirlenen sınır geçildiği takdirde kampanya sonlandırılır ve kullanılmayan kodlar pasif hale getirilir.
 • Kampanya, Migros Sanal Market’in hizmet verdiği lokasyonlarda geçerlidir. (Teslimat bölgesi detayı için www.migros.com.tr yi ziyaret ediniz.)
 • Kampanyaya elektrik/elektronik kategorisinde yer alan ürünler,yılbaşı sepeti ve hediye çeki satın alımları dahil değildir.
 • İndirim kodu, Migros Sanal Market web sitesi üzerinden alışveriş yapılıyor ise; ödeme sayfasında “İndirim Çeklerim” alanına girildikten sonra “Kullan” kısmından aktif hale getirilmelidir. Migros Sanal Market Mobil uygulama üzerinden alışveriş yapılıyor ise; “Hediye Çeki” kısmında “Ekle” seçeneği seçildikten sonra çıkan ekranda indirim kodu girilerek aktif hale getirilmelidir. Aksi taktirde indirim kodu geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. sorumlu değildir. Migros’un hizmeti sağlamasına ilişkin soru ve şikayetlerinizi iletmek için  444 10 44 no’lu Migros müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Migros müşteri hizmetlerine haftanın her günü 08:30-22:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ,  TTNET A.Ş. ve Migros Ticaret A.Ş. 'de saklıdır.
 • Detaylı bilgi için; Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri 444 4 375
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Türk Telekom Mobil Hattınız varsa

Prime tarifelerine geçmek için

PRIMEYENİEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB

yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Evde İnternet müşterimizseniz

Prime tarifelerine geçmek için

INTERNET yazıp 6606’ya gönderebilirsiniz.

Prime’ın mobil ya da evde internet tarifelerine

geçmek için dilerseniz 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Eğer Prime müşterisiyseniz ve paket değiştirmek

istiyorsanız 444 4 375’ten destek alabilirsiniz.

Prime’ın mobil ya da evde internet tarifelerine

geçmek için dilerseniz Türk Telekom

mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Sizi arayalım, Prime dünyasındaki

mobil ve evde internet tarifelerini anlatalım.

Belirli şehirlerde Mobil hat başvurularında

4.5G uyumlu SIM kartınızı size ulaştıralım.

Evde internet başvurularınızda

modem kurulumunuzu gerçekleştirelim.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM