Menu ikonu
Macrocenter

Macrocenter

Türk Telekom Prime'la Macrocenter mobil uygulamasından yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor.

 

Prime Plus'la Macrocenter ayrıcalığından daha fazla yararlanın.

 

Ayrıcalıktan faydalanmak için;

SMS
PRIME MACRO TCKN 6262
Macrocenter
AYRICALIK DETAYLARI
 • Ayrıcalıklardan yararlanmak için, Türk Telekom Prime ve Prime Plus müşterilerinin, Türk Telekom Prime mobil uygulaması üzerinden veya cep telefonundan PRIME MACRO boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek indirim kodu alması gerekmektedir. Gelen şifre Macrocenter mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek alışverişlerde ödeme sayfasında ilgili alana girilerek kullanılabilir.
 • Kampanya 31.01.2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • İndirim kodlarının son kullanım tarihi 31.01.2020’dir.  Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçersiz olacak ve bir daha kullanılamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında elde edilen indirim kodları tek kullanımlıktır. İndirim kodu kullanılarak yapılan alışverişlerde iade yapılması  durumunda indirim kodu tekrar kullanılamayacaktır.
 • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. İndirim kodları karşılığında para iadesi yapılmaz.
 • İndirim kodları paraya çevrilemez.
 • Kampanyadan, Prime ve Prime Plus Mobil ve Evde İnternet tarifelerindeki tüm aktif aboneler ayda 1 kez faydalanabilir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanyaya katılım kota ile sınırlandırılmıştır. Belirlenen sınır geçildiği takdirde kampanya sonlandırılır ve kullanılmayan kodlar pasif hale getirilir.
 • İndirim kodu sadece Macrocenter mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • Kampanya, Macrocenter’ın mobil uygulamasında hizmet verdiği lokasyonlarda geçerlidir. (Teslimat bölgesi detayı için Macrocenter mobil uygulamasını ziyaret ediniz.)
 • Kampanyaya elektrik/elektronik kategorisinde yer alan ürünler,yılbaşı sepeti ve hediye çeki satın alımları dahil değildir.
 • İndirim kodu, Macrocenter mobil uygulaması üzerinden verilecek siparişlerde, ödeme sayfasında “Hediye Çeki” kısmında “Ekle” seçeneği seçildikten sonra çıkan ekranda indirim kodu girilerek aktif hale getirilmelidir. Aksi taktirde indirim kodu geçerli olmayacaktır.  
 • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. sorumlu değildir. Hizmetin sağlamasına ilişkin soru ve şikayetlerinizi iletmek için  444 10 44 no’lu Migros müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Migros müşteri hizmetlerine haftanın her günü 08:30-22:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'de, TTNET A.Ş.'de ve Migros Ticaret A.Ş.’de saklıdır.
 • Prime Plus Müşterileri* Ayda 1 defa yararlanabilir.
  *Prime Eksper 25GB, Prime Ekstra 20GB, Prime Ekstra 25GB Mobil Tarifelerine sahip olanlar; 35Mbps, 50Mbps, 100 Mbps Limitsiz Evde İnternet Tarifelerine sahip olanlar; çoklu ürün sahibi Prime müşterileri Prime Plus müşterisidir.
 • Detaylı bilgi için; Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri 444 4 375
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Türk Telekom Mobil Hattınız varsa

Prime tarifelerine geçmek için

PRIMEYENİEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB

yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Evde İnternet müşterimizseniz

Prime tarifelerine geçmek için

INTERNET yazıp 6606’ya gönderebilirsiniz.

Prime’ın mobil ya da evde internet tarifelerine

geçmek için dilerseniz 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Eğer Prime müşterisiyseniz ve paket değiştirmek

istiyorsanız 444 4 375’ten destek alabilirsiniz.

Prime’ın mobil ya da evde internet tarifelerine

geçmek için dilerseniz Türk Telekom

mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Sizi arayalım, Prime dünyasındaki

mobil ve evde internet tarifelerini anlatalım.

Belirli şehirlerde Mobil hat başvurularında

4.5G uyumlu SIM kartınızı size ulaştıralım.

Evde internet başvurularınızda

modem kurulumunuzu gerçekleştirelim.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM