Türk Telekom işlemlerinizi uygulamadan kolayca ve güvenle yapabilir, sadece uygulamaya özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Menu ikonu
İstanbul'a Yakın <br />Hafta Sonu Ka&ccedil;amakları

İstanbul'a Yakın
Hafta Sonu Kaçamakları

Tatil planı yapacak zamanı olmayanlar için büyükşehir yaşamına ufak bir mola!

İstanbul, bütün ihtişamının ve güzelliklerinin yanında aynı zamanda yaşaması oldukça stresli bir şehir. İş, trafik, faturalar derken sorumluluklarımızın etkilerini ara sıra hepimiz hissederiz. Bu gibi zamanlarda bir ya da iki günlük kaçamaklar, size tam da ihtiyacınız olan arayı verebilir. Gelin, İstanbul’a ne kadar yakın olduklarına inanamayacağınız ve güzellikleriyle, dinginlikleriyle sizleri şaşırtacak birkaç yeri keşfedelim.

Kefken - Kerpe

İzmit, Kocaeli’nin Karadeniz kıyısında bulunan Kefken ve Kerpe beldelerinde sizleri masmavi bir denizi çevreleyen fotojenik kayalıklar ve çam ormanları karşılıyor. Bu doğa harikası, mavi bayraklı deniz, sizleri adeta Karadeniz’den Ölüdeniz’e ışınlayacak. İstanbul’a yakınlığının ve ulaşım kolaylığının yanı sıra birbirinden güzel plajları ile Kefken ve Kerpe’yi bir sonraki haftasonu planlarınızda kesinlikle bir şans verin!

Avşa Adası 

Marmara Denizi’nde bulunan Avşa Adası sizlere her an devam eden hareketlilik ve huzur veren dinginliği bir arada vaad eden attlı bir ada. Tertemiz kumsallarında denizin tadını çıkarıp Rum ve Bizans etkilerinin sahip olduğu tarihi yapıları bisiklet turlarıyla gezebilirsiniz. Ailenizle beraber huzurlu bir tatil ya da arkadaşlarınızla eğlencenin hiç durmadığı bir macera için ideal!

Avşa Adası

İğneada / Kırklareli

Kırklareli’ne bağlı, Bulgaristan’a yakın mesafede bulunan İğneada, doğayla olan bağlarınızı hiç olmadığı kadar güçlendirecek. İsterseniz çadırınızla, isterseniz de civardaki bir çok pansiyonda konaklayabileceğiniz İğneada’da, 22 km ile Türkiye’nin en uzun sahili sizleri bekliyor. Bunun yanında, Avrupa’nın en büyüğü sayılan, kendine has ekosistemiyle Longoz Ormanı tarafından büyülenmeye hazır olun!

İğneada

Turk Telekom Prime Enterprise Ayrıcalığı İle Haftasonu Kaçamağınız Hazır!

Türk Telekom Prime’ın yurt içi araç kiralamalarında %50 indirim sağlayan Enterprise Ayrıcalığı ile bu yerlere gitmek hiç olmadığı kadar kolay ve rahat. Sizlere de sadece ufak kaçamağınızda kafanızı boşaltıp, haftasonunuzun keyfini çıkarmak kalıyor!

NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Türk Telekom Mobil Hattınız varsa

Prime tarifelerine geçmek için

Online İşlemler uygulamamızı kullanabilir veya 

TTPRIME 20GB, TTPRIME 25GB 

yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Prime’ın tarifelerine geçmek için

dilerseniz 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Eğer Prime müşterisiyseniz ve paket değiştirmek

istiyorsanız 444 4 375’ten destek alabilirsiniz.

Prime’ın mobil tarifelerine

geçmek için dilerseniz Türk Telekom

mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulamak için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek, Online İşlemler’i kullanarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Sizi arayalım ve Prime dünyasındaki

tarifeleri anlatalım.

Belirli şehirlerde Mobil hat başvurularında

4.5G uyumlu SIM kartınızı size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz