Menu ikonu
İstanbul'a Yakın 
Hafta Sonu Kaçamakları

İstanbul'a Yakın

Hafta Sonu Kaçamakları

Tatil planı yapacak zamanı olmayanlar için büyükşehir yaşamına ufak bir mola!

İstanbul, bütün ihtişamının ve güzelliklerinin yanında aynı zamanda yaşaması oldukça stresli bir şehir. İş, trafik, faturalar derken sorumluluklarımızın etkilerini ara sıra hepimiz hissederiz. Bu gibi zamanlarda bir ya da iki günlük kaçamaklar, size tam da ihtiyacınız olan arayı verebilir. Gelin, İstanbul’a ne kadar yakın olduklarına inanamayacağınız ve güzellikleriyle, dinginlikleriyle sizleri şaşırtacak birkaç yeri keşfedelim.

Kefken - Kerpe

İzmit, Kocaeli’nin Karadeniz kıyısında bulunan Kefken ve Kerpe beldelerinde sizleri masmavi bir denizi çevreleyen fotojenik kayalıklar ve çam ormanları karşılıyor. Bu doğa harikası, mavi bayraklı deniz, sizleri adeta Karadeniz’den Ölüdeniz’e ışınlayacak. İstanbul’a yakınlığının ve ulaşım kolaylığının yanı sıra birbirinden güzel plajları ile Kefken ve Kerpe’yi bir sonraki haftasonu planlarınızda kesinlikle bir şans verin!

Avşa Adası 

Marmara Denizi’nde bulunan Avşa Adası sizlere her an devam eden hareketlilik ve huzur veren dinginliği bir arada vaad eden tatlı bir ada. Burada yere üzümlerinden yapılan ünlü şarapları tadabilir, tertemiz kumsallarında denizin tadını çıkarıp, Rum ve Bizans etkilerinin sahip olduğu tarihi yapıları bisiklet turlarıyla gezebilirsiniz. Ailenizle beraber huzurlu bir tatil ya da arkadaşlarınızla eğlencenin hiç durmadığı bir macera için ideal!

 

İğneada / Kırklareli

Kırklareli’ne bağlı, Bulgaristan’a yakın mesafede bulunan İğneada, doğayla olan bağlarınızı hiç olmadığı kadar güçlendirecek. İsterseniz çadırınızla, isterseniz de civardaki bir çok pansiyonda konaklayabileceğiniz İğneada’da, 22 km ile Türkiye’nin en uzun sahili sizleri bekliyor. Bunun yanında, Avrupa’nın en büyüğü sayılan, kendine has ekosistemiyle Longoz Ormanı tarafından büyülenmeye hazır olun!

Turk Telekom Prime Enterprise Ayrıcalığı İle Haftasonu Kaçamağınız Hazır!

Türk Telekom Prime’ın yurt içi araç kiralamalarında %50 indirim sağlayan Enterprise Ayrıcalığı ile bu yerlere gitmek hiç olmadığı kadar kolay ve rahat. Sizlere de sadece ufak kaçamağınızda kafanızı boşaltıp, haftasonunuzun keyfini çıkarmak kalıyor!

NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Prime Mobil Tarifelerine geçmek için; PRIMEEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB yazıp 5555’e gönderebilirisiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri; 444 4 375

Prime Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Biz sizi arayalım, 

Prime dünyasını anlatalım.

4.5G uyumlu sim kartınızı

size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN