Prime Hillside Beach Club

Menu ikonu
Prime Hillside Beach Club

Prime Hillside Beach Club

Türk Telekom Prime Mobil ve Evde İnternet müşterilerimiz, Hillside Beach Club’da %15 indirimli konaklarken, otel içerisindeki SANDA SPA’da da %10 indirim ile tatilin tadını kat kat çıkarıyor!

Mobil
PRIMEHILLSIDE 6262
Evde İnternet
PRIMEHILLSIDE TCKN 6262
Prime Hillside Beach Club
AYRICALIK DETAYLARI

Hillside Beach Club Ayrıcalık Detayları:

 • PRIME HILLSIDE yazıp 6262’ye sms atan mobil müşteriler ve PRIMEHILLSIDE TCKN yazıp 6262’ye sms atan evde internet müşterileri kendilerine iletilen şifrelerle, Hillside Beach Club’da %15 indirim hakkı kazanacaktır.
 • Kampanya, 2017 içerisinde Eylül ve Ekim aylarında; 2018 yılı içerisinde Nisan, Mayıs ve Ekim aylarında yapılacak konaklamalarda geçerlidir.
 • Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Kampanyadan, Prime Mobil ve İnternet tarifelerindeki tüm aktif aboneler yılda 2 defa faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan indirim, toplam konaklama ücreti üzerinden uygulanacaktır. Kampanya, sadece Hillside Beach Club internet sitesi ve otelde yapılacak ödemeler için geçerlidir.
 • Kampanyada, Hillside Beach Club genel sözleşme kuralları geçerlidir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Türk Telekom sorumlu değildir.

Hillside Beach Club Sanda SPA Ayrıcalık Detayları:

 • PRIME HILLSIDE SPA yazıp 6262’ye sms atan mobil müşteriler ve PRIME HILLSIDE SPA TCKN yazıp 6262’ye sms atan evde internet müşterileri kendilerine iletilen şifrelerle, Hillside Beach Club SANDA SPA’da %10 indirim hakkı kazanacaktır.
 • Ek Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan, Prime Mobil ve İnternet tarifelerindeki tüm aktif aboneler yılda 10 defa faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan indirim, toplam kullanım ücreti üzerinden uygulanacaktır.
 • Kampanya, sadece Hillside Beach Club içerisindeki SPA merkezinde yapılacak ödemeler için geçerlidir.
 • Kampanyada, SANDA SPA genel sözleşme kuralları geçerlidir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Türk Telekom sorumlu değildir.
 • Kampanyalar 31.03.2019 tarihine kadar geçerlidir.
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Prime Mobil Tarifelerine geçmek için; PRIMEEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB yazıp 5555’e gönderebilirisiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri; 444 4 375

Prime Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Biz sizi arayalım, 

Prime dünyasını anlatalım.

4.5G uyumlu sim kartınızı

size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN