Türk Telekom Online İşlemler
TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.
Ücretsiz
Gözat
Menu ikonu
Havalines

Havalines

Türk Telekom Prime müşterilerine özel, Havalines’la İstanbul Havalimanı’na ve İstanbul Havalimanı’ndan yapacakları VIP transferlerde 150 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor!

 

Mobil ve Evde İnternet

Ayrıcalıktan faydalanmak için;


  

SMS
PRIME HAVALINES TCKN 6262
Havalines
AYRICALIK DETAYLARI

Kampanya 31 Mart 2023’ye kadar geçerlidir.

Kampanya kapsamında, Türk Telekom Prime müşterileri Havalines araçları ile İstanbul Havalimanı’na veya İstanbul Havalimanı’ndan yapılacak yolculuklarda, seyahat başına 150 TL indirimden faydalanacaktır. 

Kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom Prime müşterilerinin uygulamadan aldıkları Kampanya Kodu ile seyahat rezervasyonu oluşturmak için Havalines Whatsapp Destek Hattı’na başvuru yapmaları gerekmektedir. Havalines Whatsapp Destek Hattı: 0530 520 33 81

İndirim sadece seyahat rezervasyonunu yaptıran kişiye özel tanımlanmaktadır. Rezervasyonu yaptıran kişilerin bilgileri UETDS sistemine kaydedilerek Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile paylaşıldığı için indirimli olarak kullanılan seyahatlerde rezervasyonu yaptıran kişinin araçta bulunması zorunludur.

İndirim kuponu kullanımı tek bir seyahat başına geçerlidir. Birden fazla Türk Telekom Prime müşterisinin aynı araçla yaptıkları seyahatlerde yalnızca tek bir indirim kuponu geçerli olacaktır.

Araçlarımıza en geç son 6 saate kadar rezervasyon yapılmaktadır. Bu nedenle seyahat yapılmadan en az 6 saat önce Havalines Whatsapp Destek hattından araçlarımızın müsaitlik durumu öğrenildikten sonra rezervasyon oluşturulmalıdır.

Rezervasyon iptali ve iade işlemleri sadece son 6 saat kalana kadar yapılmaktadır. Rezervasyon değişikliği yapılmak istenildiğinde seyahatten en az 6 saat önce Havalines Whatsapp Destek hattına bilgi verilmesi gereklidir.Türk Telekom Prime müşterileri TÜRK TELEKOM mobil Online işlemler merkezi uygulamasındaki bana özel menüsünden ya da cep telefonundan PRIME HAVALINES boşluk TCKN yazarak 6262’ye kısa mesaj göndererek kampanya şifrelerini alabilirler.

Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar 1 SMS bedeliyle ücretlendirilir. SMS bedeli bağlı olunan operatöre göre değişiklik gösterebilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

Havalines ve Türk Telekom Grubu Kampanya kapsamında ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Türk Telekom Mobil Hattınız varsa

Prime tarifelerine geçmek için

Online İşlemler uygulamamızı kullanabilir veya 

TTPRIME 20GB, TTPRIME 25GB 

yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Prime’ın tarifelerine geçmek için

dilerseniz 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Eğer Prime müşterisiyseniz ve paket değiştirmek

istiyorsanız 444 4 375’ten destek alabilirsiniz.

Prime’ın mobil tarifelerine

geçmek için dilerseniz Türk Telekom

mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulamak için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek, Online İşlemler’i kullanarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Sizi arayalım ve Prime dünyasındaki

tarifeleri anlatalım.

Belirli şehirlerde Mobil hat başvurularında

4.5G uyumlu SIM kartınızı size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz