Menu ikonu
Prime Fujibas

Prime Fujibas

Türk Telekom Prime'la Fujibas’tan yapacağınız tüm baskı siparişlerinizde 30 TL’ye varan indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor!

Mobil
PRIME FUJIBUS TCKN 6262
Prime Fujibas
AYRICALIK DETAYLARI
  • Türk Telekom Prime Fujibas kampanyasından 03.07.2018 – 31.12.2019 tarihleri arasında Türk Telekom Prime mobil hat sahipleri ve evde internet hat sahipleri yararlanabilir.
  • Kampanya, Fujibas'ın tüm baskı çeşitlerinde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanılabilmesi için kısa mesaj gönderilerek şifre alınması gerekmektedir.
  • Türk Telekom Prime mobil hat ve evde internet sahiplerinin PRIME FUJIBAS boşluk TCKN yazıp 6262'ye göndermeleri ve gelen promosyon kodunu www.fujibas.com websitesi üzerinden ya da Fujibas mobil uygulamalarından ilgili alana girmeleri gerekmektedir.
  • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • İndirim kodları tek kullanımlık olup her alışverişte yeni kod alınması gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için yurtiçi her yöne SMS paketinden düşecektir. Eğer TT Mobil müşterilerinin yurtiçi her yöne SMS paketi bitmişse ya da tarifesine göre tanımlı değilse tarifesi üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilecektir. Vodafone ve Turkcell müşterileri için ücretlendirme bağlı bulunan operatörün tarifesine göre 1 SMS olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • Detaylı bilgi için 444 4 375 no'lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerini arayabilir, veya iletisim@fujibas.com ya da 0850 333 98 80 numaralı Fujibas destek hattından ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.
  • Fujibas ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Fujibas üzerinden tek seferde yapılacak 30 TL ve üzeri alışverişlerde anında 10 TL, 60 TL ve üzeri alışverişlerde anında 20 TL , 90 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim uygulanacak ve kargo ücreti alınmayacaktır.
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Prime Mobil Tarifelerine geçmek için; PRIMEEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB yazıp 5555’e gönderebilirisiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri; 444 4 375

Prime Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Biz sizi arayalım, 

Prime dünyasını anlatalım.

4.5G uyumlu sim kartınızı

size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN