Menu ikonu
Demir Sağlık

Demir Sağlık

Demir Sağlık’tan alacağınız Seyahat Sigortalarında %70 indirim ayrıcalığı Türk Telekom Prime'da sizleri bekliyor! 

Üstelik Doctor Turkey’den yurt dışı seyahatleriniz sırasında sınırsız uzman doktor danışmanlığı ücretsiz!

 

Ayrıcalıktan faydalanmak için;

SMS
PRIME SIGORTA TCKN 6262
Demir Sağlık
AYRICALIK DETAYLARI
 • Demir Sağlık ve Hayat’tan alınacak seyahat sigortası işlemlerinde %70 indirim ayrıcalığından Türk Telekom Prime mobil hat sahipleri ve evde internet hat sahipleri yararlanabilir.
 • Kampanya 6 Mayıs – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Türk Telekom Prime mobil hat ve evde internet hat sahipleri ayrıcalıktan yararlanmak için PRIME SIGORTA boşluk TCKN yazıp 6262'ye göndererek veya Prime Mobil Uygulaması üzerinden kampanyaya başvurabilirler. Müşterilerimiz http://www.demirsaglik.com.tr/iletisim/turk-telekom-seni-arayalim linkindeki formu doldurup talep bıraktıktan sonra bir gün içerisinde aranılacaktır. Kampanyaya katılım için gelen kodun müşteri hizmetleri yetkilisine iletilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılan müşteriler seyahatleri süresince Doctor Turkey yurt dışı doktor danışmanlığı hizmetinden de faydalanabilirler. 
 • Doctor Turkey yurt dışı doktor danışmanlığı hizmetinden faydalanmak için seyahat sırasında www.demirsaglik.com/onlinedoktor adresine giriş yapıldıktan sonra TC kimlik numarası, cep telefonu bilgisi ve seyahat sigortası kampanyasına katılım için gelen şifrenin girilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez. 
 • Şifreler tek kullanımlıktır.
 • Bir şifre ile müşterilerimiz iki kişiye kadar kampanya indiriminden yararlanabilirler.
 • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi için 444 4 375 no'lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., TTNET A.Ş. Demir Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş'de saklıdır.
 • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş ve TTNET A.Ş. sorumlu değildir.
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Prime Mobil Tarifelerine geçmek için; PRIMEEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB yazıp 5555’e gönderebilirisiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri; 444 4 375

Prime Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Biz sizi arayalım, 

Prime dünyasını anlatalım.

4.5G uyumlu sim kartınızı

size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM