Menu ikonu
Boyner

Boyner

Türk Telekom Prime'la Boyner, Boyner Sports, YKM mağazalarında ve boyner.com.tr’de belirtilen ürünlerde geçerli 150 TL ve üzerine 50 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor!

 

Ayrıcalıktan faydalanmak için;

SMS
PRIME BOYNER TCKN 6262
Boyner
AYRICALIK DETAYLARI
 • Türk Telekom Prime Boyner Kampanyası’ndan 31.01.2020 tarihine kadar Türk Telekom Prime ve Prime Plus mobil hat sahipleri ve evde internet hat sahipleri yararlanabilir.
 • Türk Telekom Prime ve Prime Plus, mobil hat ve evde internet hat sahipleri ayrıcalıktan yararlanmak için PRIME BOYNER boşluk TCKN yazıp 6262'ye göndererek veya Prime Mobil Uygulaması üzerinden kampanyaya başvurabilirler.
 • Kampanyaya katılmak için indirim kodları, Boyner, Boyner Sports ve YKM mağazalarında ilgili personele bildirilerek veya www.boyner.com.tr ‘de ve Boyner Mobil Uygulamasında ödeme adımından önceki sepet sayfasında bulunan “İndirim Kodu” alanına girilerek kullanılır.
 • Kampanya elektrikli ev aletlerinde, Kelebek işaretli ürünlerde, Gift Card alımında ve Outlet mağazalarda geçerli değildir. İstisna olarak belirtilenler hariç tüm indirimli ürünlerde de kampanya geçerlidir.
 • Kampanya Boyner Anahtar/ YKM Kart ile en fazla 1.500TL’ye kadar yapılacak alışverişlerde geçerlidir ve her katılımcı kampanyadan 1 (bir) kere yararlanabilir. Kampanyadan, Prime ve Prime Plus Mobil ve Evde İnternet tarifelerindeki tüm aktif aboneler ayda 1 kez faydalanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için alışverişler maksimum 10 parça ürünle sınırlıdır.
 • Türk Telekom ya da Boyner tarafından kampanya koşullarına aykırılık tespit edilirse, kampanyadan yararlanan müşterinin alışverişi Boyner tarafından iptal edilecektir.
 • Kampanyaya katılım kontenjanlarla sınırlıdır.
 • Kampanya tüm indirimlere ek olarak kullanabilmektedir.
 • Kampanya, Boyner, Boyner Sports ve YKM mağazalarında ve www.boyner.com.tr ‘de uygulanan diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş.  kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş . kampanya süresini ve kapsamını değiştirme, duraklatma veya sonlandırma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya detaylı bilgi için 444 4 375 no'lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

 

NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Türk Telekom Mobil Hattınız varsa

Prime tarifelerine geçmek için

PRIMEYENİEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB

yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Evde İnternet müşterimizseniz

Prime tarifelerine geçmek için

INTERNET yazıp 6606’ya gönderebilirsiniz.

Prime’ın mobil ya da evde internet tarifelerine

geçmek için dilerseniz 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Eğer Prime müşterisiyseniz ve paket değiştirmek

istiyorsanız 444 4 375’ten destek alabilirsiniz.

Prime’ın mobil ya da evde internet tarifelerine

geçmek için dilerseniz Türk Telekom

mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Sizi arayalım, Prime dünyasındaki

mobil ve evde internet tarifelerini anlatalım.

Belirli şehirlerde Mobil hat başvurularında

4.5G uyumlu SIM kartınızı size ulaştıralım.

Evde internet başvurularınızda

modem kurulumunuzu gerçekleştirelim.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM