Menu ikonu
Boyner

Boyner

Türk Telekom Prime'la Boyner, Boyner Sports, YKM mağazalarında ve boyner.com.tr’de belirtilen ürünlerde geçerli 150 TL ve üzerine 50 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor!

 

Ayrıcalıktan faydalanmak için;

SMS
PRIME BOYNER TCKN 6262
Boyner
AYRICALIK DETAYLARI
 • Türk Telekom Prime Boyner Kampanyası’ndan 02.12.2019 – 31.12.2019 tarihleri arasında Türk Telekom Prime mobil hat sahipleri ve evde internet hat sahipleri yararlanabilir.
 • Türk Telekom Prime mobil hat ve evde internet hat sahipleri ayrıcalıktan yararlanmak için PRIME BOYNER boşluk TCKN yazıp 6262'ye göndererek veya Prime Mobil Uygulaması üzerinden kampanyaya başvurabilirler.
 • Kampanyaya katılmak için indirim kodları, Boyner, Boyner Sports ve YKM mağazalarında ilgili personele bildirilerek veya www.boyner.com.tr ‘de ve Boyner Mobil Uygulamasında ödeme adımından önceki sepet sayfasında bulunan “İndirim Kodu” alanına girilerek kullanılır.
 • Kampanya elektrikli ev aletlerinde, Kelebek işaretli ürünlerde, Gift Card alımında ve Outlet mağazalarda geçerli değildir. İstisna olarak belirtilenler hariç tüm indirimli ürünlerde de kampanya geçerlidir.
 • Kampanya Boyner Anahtar/ YKM Kart ile en fazla 1.500TL’ye kadar yapılacak alışverişlerde geçerlidir ve her katılımcı kampanyadan 1 (bir) kere yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için alışverişler maksimum 10 parça ürünle sınırlıdır.
 • Türk Telekom ya da Boyner tarafından kampanya koşullarına aykırılık tespit edilirse, kampanyadan yararlanan müşterinin alışverişi Boyner tarafından iptal edilecektir.
 • Kampanyaya katılım kontenjanlarla sınırlıdır.
 • Kampanya tüm indirimlere ek olarak kullanabilmektedir.
 • Kampanya, Boyner, Boyner Sports ve YKM mağazalarında ve www.boyner.com.tr ‘de uygulanan diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş.  kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş . kampanya süresini ve kapsamını değiştirme, duraklatma veya sonlandırma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya detaylı bilgi için 444 4 375 no'lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

 

NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Prime Mobil Tarifelerine geçmek için; PRIMEEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB yazıp 5555’e gönderebilirisiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri; 444 4 375

Prime Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Biz sizi arayalım, 

Prime dünyasını anlatalım.

4.5G uyumlu sim kartınızı

size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM