Menu ikonu
Biletix ile Bu Yaz 
İstanbul Dopdolu!

Biletix ile Bu Yaz

İstanbul Dopdolu!

Haziranın gelmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte evden çıkıp, açık havanın ve güneşin tadını çıkarmaktan daha güzel bir şey olabilir mi? 

İstanbul gibi hayat dolu bir şehirde yaşamanın güzel yanlarından biri de sizi evden çıkaracak sınırsız sayıda ve birbirinden farklı etkinliklerin olması. Biz de sizlere yazın keyfini çıkarmanız için ayın dikkat çeken etkinliklerini derledik.

Lüksemburg Filarmoni Orkestrası & Yuja Wang

15 Haziran’da dünyaca ünlü piyanist Yuja Wang ve Lüksemburg Filarmoni Orkestrası sizlere unutamayacağınız bir deneyim yaşatmaya geliyor. Baş döndürücü sahnesi, doğal yeteneği ve becerileri ile dünyanın en iyi piyanistleri arasında ismi anılan Pekin doğumlu Yuja Wang, 15 Haziran gecesi hem kulaklara hem gözlere hitap eden muhteşem bir şovla hayranlarıyla buluşacak.

Kaktüs Saksı

Bilgi ve deneyim seviyeniz ne olursa olsun keyif alabileceğiniz, güzel müzikler ve huzurlu bir ortamda kil ve formlarla gönlünüzce oynayabileceğiniz bir deneyim sunan bu Masterpiece etkinliğinde; bir heykeltraşın rehberliğinde, sonrasında kendinize ya da sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bir kaktüs saksı yaparken rahatlayıp, çok eğleneceksiniz. Hayatınızın stresini, elektriğini “topraklamak” istiyorsanız, 9 Haziran tarihini takvimlerinizde işaretleyin!

Kaktüs Saksı

Notre Dame’nin Kamburu Müzikali

Victor Hugo’nun efsanevi eseri Notre Dame’ın Kamburu Müzikal’i 12 Haziran’da sizlerle. Güzel çingene Esmeralda’ya aşık olan çirkin zangoç Quasimodo, Fransa’nın ruhani lideri Claude Frollo ve yakışıklı komutan Phoebus arasında geçen gitgelleri etkileyici dans ve şarkılarla işleyen müzikal, kaçırılmaması gereken bir görsel şölen.

Notre Dame’nin Kamburu Müzikali

Tapas Atölyesi

İspanyol mutfağının en ünlü lezzetlerinden biri olan tapas’ı duymayan yoktur. Ama nasıl yapıldığını hiç merak ettiniz mi? Tek bir yemek yerine bir yemek türünü belirten “tapas” kelimesi, aslında Türk mezelerine benzeyen küçük, atıştırmalık yemeklerin genel adıdır. 7 Haziranda, bu atölye ile mantar ve karamelize soğanlı pinchos ve biftekli tostada gibi birbirinden lezzetli tapas’lar yapmayı öğrenin, İspanyol mutfağına “Hola!” deyin!

Tapas Atölyesi

Türk Telekom Prime’ın Biletix Ayrıcalığı İle Hiçbir Etkinliği Kaçırmayın!

Turk Telekom Prime’ın çarşamba günleri Biletix’ten 200 TL’ye kadar yapılan tüm bilet alışverişlerinde %25 indirim ayrıcalığı ile bu etkinliklerin ve çok daha fazlasının kapıları sizler için ardına kadar açık!

Prime Biletix Ayrıcalığı
Prime Biletix Ayrıcalığı

Türk Telekom Prime’la Çarşamba günleri Biletix’ten 200 TL’ye kadar yapılan tüm bilet alışverişlerinde %25 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor!

DETAYLI BİLGİ
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Türk Telekom Mobil Hattınız varsa

Prime tarifelerine geçmek için

PRIMEYENİEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB

yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Evde İnternet müşterimizseniz

Prime tarifelerine geçmek için

INTERNET yazıp 6606’ya gönderebilirsiniz.

Prime’ın mobil ya da evde internet tarifelerine

geçmek için dilerseniz 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Eğer Prime müşterisiyseniz ve paket değiştirmek

istiyorsanız 444 4 375’ten destek alabilirsiniz.

Prime’ın mobil ya da evde internet tarifelerine

geçmek için dilerseniz Türk Telekom

mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Sizi arayalım, Prime dünyasındaki

mobil ve evde internet tarifelerini anlatalım.

Belirli şehirlerde Mobil hat başvurularında

4.5G uyumlu SIM kartınızı size ulaştıralım.

Evde internet başvurularınızda

modem kurulumunuzu gerçekleştirelim.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM