Türk Telekom işlemlerinizi uygulamadan kolayca ve güvenle yapabilir, sadece uygulamaya özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Menu ikonu
Biletix

Biletix

Türk Telekom Prime’la Çarşamba günleri Biletix’ten 400 TL’ye kadar yapılan tüm bilet alışverişlerinde %30 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor!

 

Ayrıcalıktan faydalanmak için;


  

Biletix

Kampanya 31.12.2023 tarihine kadar www.biletix.com adresindeki Biletix internet sitesi üzerinden sadece Çarşamba günleri yapılan bilet alımlarında geçerlidir.

Kampanya kapsamında Türk Telekom Prime, mobil müşteriler ve evde internet müşterileri Çarşamba günleri gerçekleştirecekleri bilet alımlarında 400 TL’ye kadar yapılan her bilet alışverişlerinde %30 anlık indirim ile 400 TL ve üzerindeki her bilet alışverişlerinde 120 TL anlık indirim kazanacaktır.

Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom Online İşlemler Bana Özel Prime ayrıcalıkları menüsünden  Şifre Al butonu tıklanarak ya da cep telefonundan PRIME BILETIX boşluk TCKN yazıp 6262'ye göndererek kampanyaya başvurabilirler. Gelen şifre ile www.biletix.com adresinden indirimli bilet alabilirler.

Belirli Prime tarifelerinde geçerlidir.

Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır.

Kampanya sadece www.biletix.com internet sitesi üzerinden yapılan satışlarda geçerlidir.

Kampanya, Biletix bünyesindeki diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Biletix Hediye Kart ve spor kulüplerinin sezon kart satışları ve organizatörlerin rıza göstermediği etkinlikler kapsam dışıdır.

Kampanyada ayrıca www.biletix.com internet sitesinde belirtilen “Kullanım Koşulları” ve “Biletix etkinlik politikaları” geçerlidir. Bilet iadesi; kredi kartının iptali, kaybolması veya çalınması; etkinliğin ertelenmesi veya iptali ve benzeri durumlarda www.biletix.com internet sitesinde belirtilen “Kullanım Koşulları” ve “Biletix etkinlik politikaları” geçerlidir.

Kampanya kapsamında alınan biletler, üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun satılamaz, biletin ilave ücretle ya da başka şekilde satışı teklif edilemez; satın alınan bilet, reklam, yarışma ve çekilişler de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere promosyon veya diğer ticari amaçlarla kullanılamaz.

Kampanya; Biletix Hediye Kart, BKM Ekspress ve Masterpass ile yapılan alımlarda geçerli değildir.

Kampanya taksitli alışverişlerde geçerli değildir.

Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar 1 SMS bedeliyle ücretlendirilir. SMS bedeli bağlı olunan operatöre göre değişiklik gösterebilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için 444 4 375 no'lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ile TTNET A.Ş. ve/veya Biletix bu kampanyayı dilediği zaman önceden haber vermeksizin durdurma, kampanya günlerinde ve süresinde ve/veya kampanya şartlarında tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş ve TTNET A.Ş. sorumlu değildir.

 

 

Geçerli Olduğu Tarifeler

Kullanım Hakları

 Prime 20 GB Çalışan, Uygun Prime 20 GB, Prime Efsane 20 Tarifesi, Prime 20 Tarifesi, Prime 25 Tarifesi, Prime 30 Tarifesi,  Prime 40 tarifesi, Prime 20GB Çalışan, İhlas Prime 20GB Tarifesi, Yeni Aşmayan Prime 20 GB, Yeni Prime 20 Tarifesi, Yeni Prime 30 Tarifesi, Yeni Prime 40 Tarifesi, Ferah 20, Ferah 20 GB, Hoşgeldin 20 Özgürce, Özgürce Prime 20, Özgürce Prime 25, Özgürce Prime 30, Özgürce Prime 40 Plus ve Özgürce Prime 50 Plus, Özgürce Prime 25GB, Özgürce Prime 30GB, Özgürce Prime 40GB, Özgürce Prime 60GB,  Özgürce Prime 25GB Yeni, Özgürce Prime 30GB Yeni, Özgürce Prime 40GB Yeni, Özgürce Prime 60GB Yeni, Fenercell Muhtesem 20GB, Fenercell Muhtesem 25GB, Konyaspor Muhtesem 20GB, Konyaspor Muhtesem 25GB, GSMobile Muhtesem 20 GB, GSMobile Muhtesem 25 GB, Değerli Prime 20, Değerli Prime 25, Değerli Prime 30, Değerli Prime 40, Değerli Prime 50, Değerli Prime 60, Fenercell Muhtesem Yeni 20GB, Fenercell Muhtesem Yeni 25GB, GSMobile Muhtesem Yeni 20GB, GSMobile Muhtesem Yeni 25GB, Konyaspor Muhtesem Yeni 20GB, Konyaspor Muhtesem Yeni 25GB, Enfes Prime 25, Enfes Prime 30, Enfes Prime 40, Enfes Prime Limitsiz Sosyal, Fenercell Efsane Taraftar 20GB, GSMobile Efsane Taraftar 20GB, Konyaspor Efsane Taraftar 20GB, Konforlu Prime 20, Konforlu Prime 30, Yeni Konforlu Prime 30, Prime'la 20 GB, Prime Eksper 20 GB, Fenercell VIP, GS Mobile VIP. Prime Eksper 25GB, Prime Ekstra 20GB, Prime Ekstra 25GB, Özgür Prime 30GB, Özgür Prime 40GB, Özgür Prime Limitsiz Sosyal, Aşımsız Özgür Prime 30GB, Aşımsız Özgür Prime 40GB, Aşımsız Özgür Prime Limitsiz Sosyal, Popüler Prime Tarifeleri

Ayda 3 defa yararlanabilir.

Efsane Prime 20 GB

Tarifeye geçiş tarihinden itibaren ilk 30 gün içerisinde 3 defa yararlanabilir.

Prime Evde İnternet Müşterileri

Ayda 3 defa yararlanabilir.

Hem mobil hem evde internette Prime’lı olan müşterilerimiz her iki aboneliklerine ait yukarıda belirtilen haklarını birlikte kullanabilir. (Örnek: Yeni Prime 20 mobil tarifesinde bulunan ve evde internette Prime’lı olan bir müşterimizin aylık toplam 6 hakkı bulunmaktadır. Müşterilerimiz araç plakalarını mobil abonelikleri için TCKN’siz; evde internet abonelikleri için TCKN’li olarak kayıt etmelidirler.)

*Tarifeye Şirketimizce sunulan faturalı tarifelerden geçiş yolu ile gelenler.

**Tarifeye yeni aktivasyon,numara taşıma ve Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yolu ile gelenler.

NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Türk Telekom Mobil Hattınız varsa

Prime tarifelerine geçmek için

Online İşlemler uygulamamızı kullanabilir veya 

TTPRIME 20GB, TTPRIME 25GB 

yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Prime’ın tarifelerine geçmek için

dilerseniz 444 1 444’ü arayabilirsiniz.

Eğer Prime müşterisiyseniz ve paket değiştirmek

istiyorsanız 444 4 375’ten destek alabilirsiniz.

Prime’ın mobil tarifelerine

geçmek için dilerseniz Türk Telekom

mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulamak için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek, Online İşlemler’i kullanarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Sizi arayalım ve Prime dünyasındaki

tarifeleri anlatalım.

Belirli şehirlerde Mobil hat başvurularında

4.5G uyumlu SIM kartınızı size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM
Lütfen cihazınızı dik konuma getiriniz