Menu ikonu
Armut

Armut

Türk Telekom Prime'la armut.com’dan  ilk ev temizliği rezervasyonunda      50 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor.

 

Ayrıcalıktan faydalanmak için;

SMS
PRIME ARMUT TCKN 6262
Armut
AYRICALIK DETAYLARI
 • Ayrıcalıktan yararlanmak için, Türk Telekom Prime Mobil ve Evde İnternet tarifelerindeki müşterilerinin, Türk Telekom Prime mobil uygulaması üzerinden veya cep telefonundan PRIME ARMUT boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alması gerekmektedir. Alınan kod https://armut.com/indirim/turktelekom adresinde yer alan kod bölümüne girilir ve rezervasyon tamamlanır. Ödeme aşamasında 50 TL indirim anında uygulanır.
 • Kampanya 01.09.2019 – 31.12.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya sadece https://armut.com/indirim/turktelekom adresinden kredi kartı ile yapılacak rezervasyonlarda geçerlidir. Bu web adresi harici bir adresten ya da mobil uygulama üzerinden yapılan rezervasyonlarda kampanya geçerli değildir.
 • Kampanyadan, Prime Mobil ve Evde İnternet tarifelerindeki tüm aktif aboneler kampanya dönemi boyunca 1 kez faydalanabilir. Kampanya katılım kodu tek kullanımlıktır.
 • Düzenli ev temizliği seçimlerinde indirim tek seferlik olarak sadece ilk temizlik hizmetinde uygulanır, sonrasında tekrarlayan tüm temizlik hizmetleri standart fiyatları üzerinden ücretlendirilir.    
 • Bu kampanya başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Kod başkasına devredilemez.
 • Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda Armut koşulları (kullanım, müsaitlik, hizmet bölgesi vb.) geçerlidir.
 • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi için; Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri 444 4 375
 • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. sorumlu değildir.
 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'de, TTNET A.Ş.'de ve Armut Teknoloji A.Ş.’de saklıdır.
NASIL TÜRK TELEKOM
Prime'lı Olurum?

Prime Mobil Tarifelerine geçmek için; PRIMEEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB yazıp 5555’e gönderebilirisiniz.

Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri; 444 4 375

Prime Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Size uygun Türk Telekom Prime mobil tarifesine geçmeden önce mevcut tarifenizi öğrenmek için TARIFEM yazıp ve 5555’ mesaj gönderebilirsiniz. Mevcut taahhüt bilgilerinizi sorgulama için TAAHHUT yazıp 5555’e SMS göndererek Online İşlem Merkezi’ni kullanarak ya da müşteri hizmetleri’ni arayarak hemen destek alabilirsiniz.

Başvuru formunu 

doldurun.

Biz sizi arayalım, 

Prime dünyasını anlatalım.

4.5G uyumlu sim kartınızı

size ulaştıralım.

PRIME'LI OLUN
Size en uygun içerikleri sunabilmemiz için lütfen seçim yapınız.
PRIME MÜŞTERİSİYİM PRIME MÜŞTERİSİ DEĞİLİM