ads

Prime Survivor

Survivor Türkiye yarışmasına en özel tarife Türk Telekom Prime ile cebinizde…

Prime tarifesinin bol bol interneti ile doyasıya iletişimin tadını çıkarırken, Prime hizmet ve ayrıcalıkları, Muud Premium, TivibuGo Giriş Paketi, Survivor Türkiye yarışmasında kullanmak üzere her ay 10 adet oy hakkı armagan ve Prime Survivor tarifesindeki müşterilere özel www.turktelekomtv8.com adresinden takip edebilecekleri ücretsiz içerikler!

  Prime Survivor
Taahhütlü Aylık Ücret
Yeni aktivasyon, numara taşıma ve Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt veren müşterilerimiz için geçerli fiyattır
55 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret
Yeni aktivasyon, numara taşıma ve Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerli fiyattır
65 TL
İçeriden Geçiş Taahütlü Aylık Ücret
Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilerimiz  için tarifenin taahhütlü aylık ücretidir
65 TL
İçeriden Geçiş Taahütsüz Aylık Ücret
Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilerimiz  için tarifenin taahhütsüz aylık ücretidir
75 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 8 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000 SMS
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi 500MB/7TL
Türk Telekom Prime Özel Yurt Dışı Hizmetleri Kademeli ses ve data paketleri
Yurtdışındayken 60 dk aranma hediye
İnternet Paylaşımı 5 TL/Ay
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 70 Kr / Dk
SMS 70 Kr / SMS
MMS 1,25 TL / MMS
 • Prime Survivor tarifesi 8 GB Cepte İnternet, yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS haklarını içermektedir. Tarifelere kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde yurtdışındayken 60 dakika aranma hediye edilecektir.
 • Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Prime Survivor tarifesine kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 65 TL’dir. Söz konusu müşterilerimizin, SMS ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Prime Survivor Tarifesi 55 TL olarak uygulanacaktır.
 • Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla Prime Survivor Tarifesine kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 75 TL’dir. Söz konusu müşterilerimizin, SMS ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom Mobil hattının faturalı tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere 12 fatura dönemi boyunca Prime Survivor Tarifesi için ise 65 TL olarak uygulanacaktır.

Tarife Detayları

 • Prime tarifelerine gelen müşterilerimiz Prime hizmet ve ayrıcalıklarından faydalanabilir.
 • Tarife kapsamında yukarıda belirtilen faydalara ek olarak; yarışmada kullanılabilecek aylık 10 adet ücretsiz oy kullanma hakkı ve 12 ay boyunca ücretsiz Tivibu Go Giriş ve Muud Premium paketi sunulmaktadır.
 • Tarife kapsamındaki Tivibu Go Giriş paketi ve Muud Premium paketi ile paket aktive edildikten sonra 12 ay ücretsiz kullanım süresi sunulmaktadır.
 • Survivor Türkiye yarışmasında kullanılabilecek aylık ücretsiz 10 oy hakkı, oy kullanma döneminin başlamasıyla beraber her ayın 1 ile 31 arasında geçerli olacak, her ayın 1'inde ücretsiz oy hakkı otomatik olarak yenilecektir.
 • Ayrıca, Survivor Turkiye yarismasina iliskin daha once hicbir yerde yayınlanmış UCRETSIZ iceriklere, tarife aktivasyonu sonrasında www.turktelekomtv8.com adresinden erişilebilecektir.
 • Prime Survivor Tarifesi için ücretsiz cepten internet hakkı bittiğinde 4 kez 500MB/7TL internet paketleri otomatik olarak devreye girecek, sonrasında internet kullanımı hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecektir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki dakikalar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, müşteri hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.
 • Türk Telekom, müşteriye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, müşteriyi ikaz edebilir ve/veya müşteriden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya müşterilik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Her yöne aramalar yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler  ve anlaşmalı  sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.
 • Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurt içi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hemen Tarifeye Geçin

PRIME SURVIVOR yazıp 5555’e göndererek, Türk Telekom mağazalarına gelerek veya 444 4 375 müşteri hizmetleri aracılığı ile Prime Survivor tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom faturasız mobil tarifeleri ile Taraftar ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Türk Telekom Mağazaları ve müşteri hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilir.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir. Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı  sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar, 444 ile başlayan aramalar ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılabilir. Tarifedeki her yöne dakikalar tüketildiğinde 444 ile başlayan aramalar sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar SES yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenilebilir.
 • Tarife kapsamında kalan SMS hakları SMS yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenilebilir.
 • Tarife kapsamında kalan internet kullanım hakkı INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenilebilir.
 • Güncel borç bilgisi "GUNCEL" yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve ikinci bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinda yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis gönderimlerinde kullanılamaz.
 • Söz konusu SMS'ler web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır.
 • Tarifeler kapsamındaki SMS’ler kapsamında, 444’lü numaralar, 1XY yapısındaki 3 haneli kısa numaralara da ücretsiz gönderim yapılabilir.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, 7 TL karşılığında 500 MB’lık ek paketler tanımlanacaktır. Müşterilerimiz bu ek paketlerden 4 tanesini de bitirdiğinde müşterilerin internet erişim hızı ilgili fatura dönemi sonuna kadar 256 kbps'a düşürülecektir.
 • Bu tarifeden hizmet alan müşterilerimiz, tarifeye özel uluslararası dolaşım ses ve data paketlerinden ek ücret ödeyerek faydalanabilirler. Bu tarifeden hizmet alan müşterilerimiz, Şirketimiz ile anlaşma yapan üçüncü taraf firmalarca sunulan ve telekomünikasyon hizmetleri ile ilgili olmayan avantajlı tekliflerden ilgili avantajlı tekliflerin sunulduğu süre boyunca yararlanabileceklerdir.
 • Son 90 gün içerisinde Türk Telekom faturalı ve faturasız mobil tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysanız veya Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysanız bir defaya mahsus KDV ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Taahhüt Detayları

 • Tarifedeki müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunabilirler.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 Fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Türk Telekom diğer faturalı mobile tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı cezai bedel olarak yansıtılır.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Otomatik olarak yenilenen ek 500 MB internet paketlerinin kademe sorgusu için PRIME KADEME yazıp 5555’e SMS göndererek kaçıncı pakette olduğunuzu gösteren bilgilendirmeyi alabilirsiniz.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak da öğrenilebilir.

444'lü Aramalar

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifede her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifede her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı yok ise tarifenin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Türk Telekom Prime Özel Yurt Dışı Hizmetleri

Türk Telekom Prime mobile Tarifelerinden birindeyseniz, Türk Telekom Prime Yurtdışı Servisi ile yurtdışında kullanımınıza uygun paketiniz hattınıza otomatik tanımlanır, içiniz rahat eder.
Kademeli ses ve data paketleri ile paket aşımı yaşamadan rahat rahat konuşup internete girebilirsiniz. Yurtdışı servisine 1 kez üye olmanız yeterli, size özel yurtdışı paketleriniz ilk kullanımınızda hattınıza otomatik tanımlanır, paketiniz bitince kullanımınıza en uygun yeni paketinize geçersiniz.Avrupa Amerika Rusya, KKTC ve S.Arabistan ülkeleri

Konuşma Paketleri

Internet Paketleri

30DK

19TL

20MB

19TL

90DK

45TL

50MB

45TL

150DK

75TL

100MB

85TL

300DK

140TL

200MB

150TL

500DK

200TL

400MB

250TL

>500DK

Std. Ücretlendirme

>400MB

Std. Kademeli Ücretlendirme

Standart Kademeli Data Ücretlendirme 

İlk 20MB

9TL/MB

20MB+

6TL/MB 

Diğer Ülkeler

Konuşma Paketleri

Internet Paketleri

60DK

49TL

20MB

55TL

120DK

90TL

50MB

125TL

180DK

129TL

100MB

200TL

>180DK

Std. Ücretlendirme

>100MB

Std. Kademeli Ücretlendirme

Kampanya detayları için tıklayınız.

Tivibu Go paketine ilişkin detaylar:

 • Tarife kapsamındaki Tivibu Go Giriş paketi ile, paket aktive edildikten sonra 12 ay boyunca ücretsiz kullanım süresi sunulmaktadır.
 • Tivibu Go Giriş paketine bilgisayar, akıllı telefon/tablet üzerinden erişim sağlanmaktadır. Erişilen cihaza göre kanallar ve içerikler farklılık gösterebilmektedir. Kırmızı Halı içerikleri ayrıca ücretlendirilir.
 • 12 ay boyunca ücretsiz sunulan Tivibu Go giriş paketine katılım için; PRIME TIVIBUGO yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir.
 • Tivibu Go Giriş paketinin aktive edilmesi için müşterilerimizin iletilen aktivasyon şifresi ile 444 5 375 numaralı Tivibu müşteri hizmetlerini araması gerekmektedir.
 • 12 aylık ücretsiz kullanım süresi şifrenin aktive edilmesiyle başlar.
 • Ücretsiz Tivibu Go Giriş Paketi, aktive edildikten sonraki 12 aylık ücretsiz kullanım süresi sonunda otomatik olarak sonlanacaktır.
 • Tivibu Go Giriş paketi, internet kotasını etkilemektedir.
 • Tarife kapsamında sunulan, ücretsiz Tivibu Go Giriş paketinden sadece bir kez faydalanılabilir.
 • Tarife kapsamında ücretsiz sunulan Tivibu Go Giriş paketinden, sadece YENİ Tivibu Go aboneleri faydalanabilir.
 • Tivibu Go paketi için iletilen şifrenin son kullanma tarihi 01.01.2018’tir. 

Muud Premium paketine ilişkin detaylar

 • Tarife kapsamındaki Muud Premium paketi ile, paket aktive edildikten sonra 12 ay boyunca ücretsiz kullanım süresi sunulmaktadır.
 • Muud Premium paketi ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı HD kalitede ve çevrimdışı dinleme ve her istenilen 250 yerli şarkıyı indirme ayrıcalığı sunulmaktadır.
 • 12 ay boyunca ücretsiz sunulan Muud Premium paketine katılım için; PRIME MUZIK yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir.
 • 12 ay boyunca ücretsiz Muud Premium üyeliği ise iletilen aktivasyon şifresi ile www.muud.com.tr üzerinden aktive edilebilir.
 • 12 aylık ücretsiz kullanım süresi şifrenin aktive edilmesiyle başlar.
 • Ücretsiz Muud Premium paketi, aktive edildikten sonraki 12 aylık ücretsiz kullanım süresi sonunda otomatik olarak sonlanacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan, ücretsiz Muud Premium paketinden sadece bir kez faydalanılabilir.
 • Tarife kapsamında ücretsiz sunulan Muud Premium paketinden, sadece YENİ Muud Premium aboneleri faydalanabilir.
 • Muud Premium paketi için iletilen şifrenin son kullanma tarihi 01.01.2018’tir.  
 • Diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturasız hatta geçiş veya tarife değişikliği durumlarında, tarife kapsamında ücretsiz sunulan Muud Premium paketi iptal edilecektir.

Diğer Tarife detayları:

 • Survivor Türkiye yarışmasında kullanılabilecek aylık ücretsiz 10 oy hakkı, oy kullanma döneminin başlamasıyla beraber her ayın 1 ile 31 arasında geçerli olacak, her ayın 1'inde ücretsiz oy hakkı otomatik olarak yenilecektir.
 • Ay içerinde ücretsiz oy kullanma hakkı dolan müşterilerimize, SMS aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.
 • Prime Survivor tarifesinde bulunan müşterilerimizin O Ses Türkiye yarışmasında da kullanabilecekleri 10 adet ücretsiz oy hakları bulunacaktır.
 • Ücretsiz oy kullanımı, ilgili kısa numaraya atılacak ilk 10 SMS’i kapsamaktadır.
 • Ayrıca, tarifeden yararlanan müşterilerimiz, Survivor Turkiye yarismasina iliskin daha once hicbir yerde yayınlanmış UCRETSIZ icerikleri de tarife aktivasyonu sonrasında, www.turktelekomtv8.com adresinden takip edebileceklerdir.
TÜRK TELEKOM PRİME'A KATILIN