ads

Sınırları Kaldıran 6 GB

4.5G ile SINIRLARI KALDIRIYORUZ! Şimdi 4.5G hızında fiber güçlü internet, sınırsız konuşma, sınırsız mesajlaşma fırsatı çok avantajlı fiyatlarla cebinizde!

Türk Telekom 4.5G ile sınırları kaldırıyor! İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran tarifeyle artık dakikalar ve smsler bitmiyor. Üstelik Türk Telekom müşterileri, mobil tarifesindeki interneti ikiye katlıyor.

 

SINIRLARI KALDIRAN 6 GB

SINIRLARI KALDIRAN 10 GB

SINIRLARI KALDIRAN LİMİTSİZ (AKN'li)

İnternet* 12 GB 20 GB LİMİTSİZ****
Dakika** Sınırsız Sınırsız Sınırsız
SMS*** Sınırsız Sınırsız Sınırsız
12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret 69 TL 99 TL 129 TL
24 Ay Taahhütlü Fiyat 65 TL 85 TL 115 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret 135 TL 175 TL 195 TL
  • *Tabloda gösterilen cepten internet faydası Türk Telekom evde internet ya da ev telefonu müşterileri için geçerlidir. Türk Telekom evde internet ya da ev telefonu müşterisi olmayan aboneler belirtilen cepten internet hakkından faydalanamayacak olup, bahse konu aboneler tabloda gösterilen cepten internet faydasının yarısı miktarında internet hakkından faydalanabilirler.
  • **Şebeke içi sınırsız dakika + sabit hatlarla sınırsız dakika + diğer GSM operatörleri yönüne 3000 dakika
  • ***Şebeke içi sınırsız SMS + sabit hatlar ve diğer GSM operatörleri yönüne 3000 SMS
  • ****Limitsiz internet paketinin adil kullanımı 30 GB'dır. 30 GB'ı aşan kullanımlarda paket kullanım hızı 128 kbps'ye indirilecektir.
  • Tabloda belirtilen taahhütlü fiyatlar, İŞYERİM MOBİL SINIRLARI KALDIRAN tarifelerine numara taşıma, tarife değişikliği ya da yeni aktivasyon ile gelip, İŞYERİM MOBİL SINIRLARI KALDIRAN kampanyasına katılarak 12 ya da 24 ay taahhüt veren aboneler için geçerlidir. Seçilen taahhüde göre 12 ya da 24 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.
  • *****04.07.2018 tarihinden itibaren Sınırları Kaldıran 6GB, Sınırları Kaldıran 10 GB ve Sınırları Kaldıran Limitsiz (AKN’li) tekliflerine yeni hat alımı, numara taşıma veya şirketimizce sunulan faturasız tarifelerden geçiş yolu ile gelen aboneler Prime Business faydalarından yararlanabilecektir.

Sınırları Kaldıran Tarifesinden nasıl faydalanabilirsiniz?

Sınırları Kaldıran Kampanya ve Detayları için tıklayınız.