PRIME'LI OL
 • Yeni Yıl 10 GB

  59TL

  -
  10 GB
  -
  Yurt içi Her Yöne 1000 DK
  -
  Yurt içi Her Yöne 1000 SMS
  -
 • Yeni Yıl 8 GB

  49TL

  -
  8 GB
  -
  Yurt içi Her Yöne 1000 DK
  -
  Yurt içi Her Yöne 1000 SMS
  -
 • Klasik WiFi

  49TL

  -
  6 GB
  -
  Her Yöne 1500 DK
  -
  Her Yöne 1500 SMS
  -
  Wifi 1800 DK
 • Mini

  69TL

  -
  Her Yöne 3000 DK
  -
  Her Yöne 3000 SMS
  -
  4 GB
  -
 • Midi

  89TL

  -
  Her Yöne 4000 DK
  -
  Her Yöne 4000 SMS
  -
  5 GB
  -
 • Maksi

  109TL

  -
  Her Yöne 6000 DK
  -
  Şebeke içi Sınırsız
  -
  Her Yöne Sınırsız SMS
  -
  6 GB

Prime tarifelerinin zengin içeriği ile Prime mobil hat müşterileri sevdikleriyle gönlünce konuşup mesajlaşıyor, internetin keyfini çıkarıyor.

Prime, tüm iletişim ihtiyaçlarınıza zengin çözümler sunarken, özel hizmet ve ayrıcalıklarıyla hayatın tadını çıkaracağınız anları çoğaltıyor.

Yeni Yıl 10 GBYeni Yıl 8 GBKlasik WiFiMini MidiMaksi 
Taahhütlü* 5949 49 6989109
Faturasızdan Geçiş Taahhütlü Aylık Ücret**5949----
Taahhütsüz**7969 55 7595115
Dakika  Her Yöne 1000 DK Her Yöne 1000 DK Her Yöne 1500 DKHer Yöne 3000 DK Her Yöne 4000 DKHer Yöne 6000 DK
+ Şebeke içi Sınırsız Konuşma
SMS Her Yöne 1000 SMSHer Yöne 1000 SMS Her Yöne 1500 SMS
Her Yöne 3000 SMSHer Yöne 4000 SMSHer Yöne Sınırsız SMS
Tamamı paylaşılabilir internet***10 GB8 GB6 GB
4 GB 5 GB 6 GB
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi100 MB / 5 TL100 MB / 5 TL500 MB / 5 TL
Prime Özel Yurtdışı Hizmetleri 
--Kademeli ses ve internet paketleri
Yurtdışındayken 60 DK aranma hediye
İnternet Paylaşımı --5 TL / Ay 

Hemen tarifelerden birine geçmek için PRIME MINI, PRIME MIDI, PRIME MAKSI yazıp 5555’e gönderebilir, Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilir veya 444 1 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

 • * Prime tarifelerine yeni aktivasyon, numara taşıma, Türk Telekom faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt veren müşterilerimiz için geçerli olan fiyattır.
 • ** Prime tarifelerine yeni aktivasyon, numara taşıma yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerli fiyattır.
 • ***Prime Klasik WiFi kampanyası, 1 Ağustos 2015 - 30 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerlidir ve yurt içi her yöne 1500 DK, 1500 SMS, 6 GB cepten internet, 1800 DK ücretsiz WiFi içermektedir. Yeni aktivasyon, numara taşıma yoluyla kaydolan müşterilerimiz için geçerli fiyatlardır.
 • 03.06.2014 tarihinden önce Türk Telekom faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için Prime Mini Tarifesi aylık 85TL, Prime Midi Tarifesi aylık 105TL, Prime Maksi Tarifesi 125TL' dir.
 • 03.06.2014 tarihinden sonra Türk Telekom faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt veren müşterilerimiz için, Prime Mini Tarifesi aylık 85TL, Prime Midi Tarifesi aylık 95 ,Prime Maksi Tarifesi 115 TL'dir. 03.06.2014 tarihinden sonra Türk Telekom'lu faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için Prime Mini Tarifesi aylık 95TL, Prime Midi Tarifesi aylık 105 ,Prime Maksi Tarifesi 125 TL'dir.
 • Türk Telekom faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt veren müşterilerimiz için Yeni Yıl 10 GB Tarifesi 69 TL, taahhüt vermeyen müşterilerimiz için 89 TL’dir.
 • Türk Telekom faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt veren müşterilerimiz için Yeni Yıl 8 GB Tarifesi 59 TL, taahhüt vermeyen müşterilerimiz için 79 TL’dir.
 • Prime tarifelerinden taahhütlü yararlanmak için ilk 60 gün içinde, SOZ yazıp 5555’e SMS göndermeniz gelen mesajı ONAY yazıp cevaplamanız ya da 0555 758 0 758 numaralı müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.
 • Otomatik olarak yenilenen ek 500 MB internet paketlerinin kademe sorgusu için PRIME KADEME yazıp 5555’e SMS göndererek kaçıncı pakette olduğunuzu gösteren bilgilendirmeyi alabilirsiniz.
 • Tarife içerisindeki internet paylaşımı detayları için tıklayınız.
 • Prime Ekstra Tarifesi

  Prime Ekstra
  Aylık Ücret149 TL
  Aylık Ücretsiz Cepten İnternet6 GB
  Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi8000 DK
  Aylık Şebeke içi Ücretsiz Görüşme SüresiŞebeke içi Sınırsız Konuşma
  Aylık Ücretsiz Her Yöne SMSHer Yöne Sınırsız SMS
  İnternetiniz Bittiğinde Otomatik Devreye Giren İnternet Paketi 500MB/5TL
  İnternet Paylaşımı 5 TL / Ay
  Prime Özel Yurt Dışı Hizmetleri
  Kademeli ses ve data paketleri
  Yurtdışındayken 60 dk aranma hediye
  Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne60 Kr / Dk
  SMS 60 Kr/SMS
  MMS 1,25 TL / MMS
  • Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom mobil ve Taraftar hatları ve diğer iş birliği faturasız ve faturalı mobil tarifelerinden geçiş yoluyla Prime Ekstra Tarifesi'ne kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 149 TL olup bu tarifeye taahhüt verilmemektedir.
  • Tarife içerisindeki internet paylaşımı detayları için tıklayınız.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, müşteri hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.
  • Türk Telekom, müşteriye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, müşteriyi ikaz edebilir ve/veya müşteriden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya müşterilik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.
  • AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
  • Her yöne aramalar yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.
  • Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurt içi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

  Hemen Tarifeye Geçin

  • PRIME EKSTRA yazıp 5555’e göndererek, Türk Telekom Grup mağazalarına gelerek veya 444 1 444 müşteri hizmetleri aracılığı ile PRIME EKSTRA tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

  Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom faturasız mobil tarifeleri ile Taraftar ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Türk Telekom Grup Mağazaları aracılığıyla kayıt olunabilir.
  • Prime Ekstra Tarifesi her yöne 8000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne sınırsız SMS, 6 GB cepte internet içermektedir. Tarifelere kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde yurtdışındayken 60 dakika aranma hediye edilecektir.
  • Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom Mobil hatları, Taraftar ve diğer iş birliği faturasız ve faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla Prime Ekstra Tarifesi'ne kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 149 TL olup bu tarifeye taahhüt verilmemektedir.
  • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki dakikalar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Tarife kapsamındaki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir. Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
  • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar, 444 ile başlayan aramalar ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılabilir. Tarifedeki her yöne dakikalar tüketildiğinde 444 ile başlayan aramalar sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir
  • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
  • Tarife kapsamında kalan dakikalar SES yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenilebilir.
  • Tarife kapsamında kalan SMS hakları SMS yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenilebilir.
  • Tarife kapsamında kalan internet kullanım hakkı INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenilebilir.
  • Tarife içerisindeki internet paylaşımı detayları için tıklayınız.
  • Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis gönderimlerinde kullanılamaz. Tarifeler kapsamındaki SMS'ler kapsamında, 444'lü numaralar, 1XY yapısındaki 3 haneli kısa numaralara da ücretsiz gönderim yapılabilir.
  • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, müşterilere otomatik olarak 5 TL karşılığında 500 MB'lık ek paketler tanımlanacaktır. Müşterilerimiz bu ek paketlerden 4 tanesini de bitirdiğinde müşterilerin internet erişim hızı ilgili fatura dönemi sonuna kadar 256 kbps'a düşürülecektir.
  • Tarifeler kapsamında verilen internet kullanım hakkı sona erdiğinde hız düşümü olmayacak ve 500 mb/5 TL üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Bu tarifeden hizmet alan müşterilerimiz, tarifeye özel uluslararası dolaşım ses ve data paketlerinden ek ücret ödeyerek faydalanabilirler. Bu müşterilerimiz aynı zamanda yurtdışından Prime müşteri hizmetlerine 758 numarasını aramaları halinde ulaşabilirler.
  • Prime mobil tarifelerindeki müşterilerimiz bu tarifelerde bulundukları süre içerisinde Prime Müşteri Hizmetleri 758'den faydalanabilirler. Bu tarifeden hizmet alan müşterilerimiz, Şirketimiz ile anlaşma yapan üçüncü taraf firmalarca sunulan ve telekomünikasyon hizmetleri ile ilgili olmayan avantajlı tekliflerden ilgili avantajlı tekliflerin sunulduğu süre boyunca yararlanabileceklerdir.
  • Son 90 gün içerisinde Türk Telekom faturalı ve faturasız mobil tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan veya Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan  müşterilerden bir defaya mahsus KDV ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

  Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

  • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
  • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
  • Internet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
  • Tarifeden kalan tüm haklar 9333'ü ücretsiz arayarak da öğrenilebilir.

  444'lü Aramalar

  • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifede her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifede her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkı yok ise tarifenin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir
 • Prime Özel Yurt Dışı Hizmetleri

  Prime mobil tarifelerinden birindeyseniz, Prime Yurtdışı Servisi ile yurtdışında kullanımıza uygun paketiniz hattınıza otomatik tanımlanır, içiniz rahat eder. Kademeli ses ve data paketleri ile paket aşımı yaşamadan rahat rahat konuşup internete girebilirsiniz.Yurtdışı servisine 1 kez üye olmanız yeterli, size özel yurtdışı paketleriniz ilk kullanımınızda hattınıza otomatik tanımlanır, paketiniz bitince kullanımıza en uygun yeni paketinize geçersiniz.

  Avrupa Amerika Rusya, KKTC ve S.Arabistan ülkeleri
  Konuşma Paketleri İnternet Paketleri
  30DK19TL 20MB 19TL
  90DK45TL 50MB 45TL
  150DK75TL 100MB 85TL
  300DK140TL 200MB 150TL
  500DK200TL 400MB 250TL
  >500DKStd. Ücretlendirme>400MB Std. Kademeleri Ücretlendirme
  Standart Kademeli Data Ücretlendirme
  İlk 20MB 9TL/MB
  20MB+ 6TL/MB
  Diğer Ülkeler
  Konuşma Paketleriİnternet Paketleri
  60DK 49TL 20MB 55TL
  120DK 90TL 50MB 125TL
  180DK 129TL 100MB 200TL
  >180DK Std. Ücretlendirme>100MB Std. Kademeleri Ücretlendirme

  Kampanya detayları için tıklayınız.

PRIME'LI OL