ads

LG G4 ile Türk Telekom Prime Kampanyası

İleri teknolojisi ve eşsiz tasarımı ile LG G4'e, Türk Telekom Prime mobil tarifelerine tam bir yıl ayda 50 TL indirimle sizi bekliyor.

  • Türk Telekom Prime mobil tarifelerinin aylık sabit ücretinin tüm vergiler dahil 50 TL’ye kadar olan kısmı Avea tarafından karşılanacak olup, Türk Telekom Prime tarifelerinin sabit ücretinin 50 TL’yi aşan kısmı, paket aşımları ve cihaz bedeli müşterilerimiz tarafından karşılanacaktır.
  • 25 Mayıs 2015 tarihinden itibaren numarasını Türk Telekom Prime mobil tarifesine taşıtarak veya yeni hat alım yoluyla Türk Telekom Prime mobil tarifelerine gelerek 30 gün içinde taahhütlü LG G4 Kampanya tekliflerimizden faydalanan müşterilerimiz için geçerlidir.
  • Aylık sabit ücreti 50 TL ve altında olan Türk Telekom Prime mobil tarifelerimizden hizmet alan müşterilerimiz,12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom Prime mobil tarifelerine özel olarak sunulan 50 TL tarife ücreti hediyesi ile tarife ücretleri tamamen karşılandığı için, Tarifeye Ek tekliflerde sunulan tarife indirimlerinden faydalanamayacaktır.
  • Tarife ücreti hediyesinin tanımlanması için müşterinin kampanya aktivasyonunun yapıldığı tarih itibarıyla son 30 gün içinde Türk Telekom mobil hattına numarasını taşıtmış veya yeni hat almış olması gereklidir.
  • Tarife ücreti hediyesi sadece taahhütlü kampanya teklifleri için geçerli olup, kampanya aktivasyonu takip eden İlk 12 aylık fatura dönemini kapsamaktadır.
PRIME TARİFENİZE EK ALMAK İSTERSENİZ
 
LG G4
 24 ay 36 ay 
Türk Telekom Prime Klasik WiFi, Ultra 8GB, Ultra 10GB, Ultra 12GB, Prime 10GB, Prime 15GB 88 TL 63 TL
Türk Telekom Prime Mini*, MidiMaksi 78 TL 53 TL
Türk Telekom Prime Extra 56 TL 30 TL
TÜRK TELEKOM PRİME'A KATILIN