ads

VIP Havalimanı Transferi

Havalimanlarına VIP transfer ile ulaşım hizmeti Türk Telekom Prime’da sizleri bekliyor.

  • VIP Havalimanı transferi ayrıcalığından Türk Telekom Mobil ve Evde İnternet müşterilerimiz 31.12.2018 tarihine kadar faydalanabilirler. Bu kampanya 12 Eylül – 12 Ekim 2014 tarihleri arası Türk Telekom Prime Mini Hoşgeldin Kampanyası ile Türk Telekom Prime Mini tarifesine gelen müşteriler ve Prime Klasik tarifesindeki müşteriler için geçerli değildir.Prime'la 15GB ve Prime'la 20GB tarifelerindeki müşterilerimiz için ise 3 adet kullanım hakkı bulunmaktadır. Prime'la Tanış 10GB ve Prime'lı Ol 10GB tarifelerindeki müşterilerimizin kampanyadan yararlanma hakları tarifeye gelinen ilk 30 gün içerisinde 1 defa ile sınırlıdır.
  • Prime Eksper 10GB, Prime Eksper Yeni 10GB ve Prime Eksper 12GB tarifeleri kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanyadan yararlanmak için Prime mobil müşterilerinin PRIME TRANSFER; Prime evde internet müşterilerinin PRIMETRANSFER TCKN'lerini yazıp 6262'ye göndermeleri ve gelen şifreyi cep telefonu numaraları ile birlikte O 553 313 4760 numaralı rezervasyon hattından ulaştıkları rezervasyon yetkilisine iletmeleri gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için yurtiçi her yöne SMS paketinden düşecektir. Eğer TT Mobil müşterilerinin yurtiçi her yöne SMS paketi bitmişse ya da tarifesine göre tanımlı değilse tarifesi üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilecektir. Vodafone ve Turkcell müşterileri için ücretlendirme bağlı bulunan operatörün tarifesine göre 1 SMS olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
  • Havalimanı transfer hizmeti İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları’nda geçerlidir. Tek yön transfer ücreti 100TL'dir.
  • İndirimli havalimanı transfer hizmeti kampanya süresi boyunca 2 kez geçerlidir.
  • Uçuştan 12 saat önce rezervasyon yapılması gerekmektedir. O 553 313 4760 numaralı rezervasyon hattı 9:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
  • Havalimanı transfer hizmeti 7 gün 24 saat belirtilen adres-havalimanı ya da havalimanı-belirtilen adres aralığında kişiye özel olarak verilmektedir.
  • Kampanyadan yararlanan müşteriler yakınlarıyla birlikte seyahat ediyorsa yanındaki misafirleri de ek bir ücret ödemeden aynı araçtan hizmet alabilecektir.
  • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş sorumlu değildir.
TÜRK TELEKOM PRİME'A KATILIN