ads

Nasıl Prime'lı Olurum?

Size özel yurt içi ve yurt dışı ayrıcalıklarından özel müşteri hizmetlerine, alışveriş avantajlarından gözde restoran ve seyahat ayrıcalıklarına; hayatınıza renk katacak birçok ayrıcalık Türk Telekom Prime dünyasında sizi bekliyor.

Eğer Türk Telekom’un evde internet ya da mobil hizmetlerinden herhangi birine sahipseniz, siz de bu ayrıcalıklarla dolu dünyaya adım atabilirsiniz.

Nasıl Prime'lı Olurum?

Tek yapmanız gereken Türk Telekom Mağazalarına gelmek ve Türk Telekom Prime Tarifelerinden birine geçmek. Ek olarak aşağıdaki butondan da başvurabilirsiniz.

Prime Dünyasında Neler Var?

Avantajlar

Alışveriş avantajlarından, gözde restoranlarda indirimlere, eğlenceden, yurtdışı hizmetlerine ve daha bir çok alanda Türk Telekom Prime’ın avantajlarıyla kat kat hayatı yaşayın!

Seyahat Ayrıcalıkları

VIP Havalimanı transfer hizmeti, araç kiralama indirimi ve size özel çeşitli ulaşım ve seyahat avantajlarının yer aldığı Türk Telekom Prime’la seyahat ayrıcalıklarının tadını çıkarın!

Hizmetler

Size özel 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri ve tüm teknik ihtiyaçlarınız için ayağınıza gelen Özel Hizmet Ekibi Türk Telekom Prime’ın ayrıcalıklarla dolu dünyasında sizleri bekliyor!

TÜRK TELEKOM PRİME'A KATILIN